cestovní kancelář SKY TOURS zimní pobyty, letní pobyty, lázeňské pobyty, poznávací zájezdy, dovolená


Penzion Emilija

Popis
Moderní rodinný penzion se nachází na okraji městečka Posedarje, cca 1,5 km od jeho centra (pěší chůze pouze po hlavní silnici) a pouhých 50 m od moře. Penzion Emilija a Vila Adria tvoří jen rekreační komplex s bazénem, zahradou, restaurací a sportovním zázemím.

vybavenost a služby:
penzion nabízí ubytování v celkem 9 ti apartmánech a 4 pokojích. Okolí domu je velice pěkně upraveno, k domu patří zahrada s bazénem a terasou, venkovní velký gril s posezením, hřiště na beach-volejbal, stoly na ping pong, dále restaurace, která je umístěna v 1. poschodí (možnost zakoupení večeří či polopenze).
Penzion vytvořil svou vlastní upravenou pláž (přímo cca 50m pod penzionem), terasu s pohledem na moře. Na pláž se dostanete po několika schodech. Penzion má parkoviště. Restaurace nabízí nápoje, zmrzlinu, suvenýry. Přístup na internet je na recepci ZDARMA.

ubytování:
apartmány s kuchyní a vlastním sociálním zařízením. Apartmány jsou 3-6lůžkové, pokoje 2-3 lůžkové, všechny apartmány i pokoje mají klimatizaci (užívání v ceně) a SAT TV.
pokoj 1/2 - pokoj pro 2-3 osoby, koupelna/WC, balkon nebo terasa.
A3 - ložnice s manželskou postelí, obývací místnost s kuchyňským koutem, koupelna/WC, balkon nebo terasa.
A4 - 1 oddělená ložnice s manželksou postelí a samostatným lůžkem, obývací místnost s kuchyňským koutem, koupelna/WC, balkon nebo terasa.
B4 a B5 - 2 oddělené ložnice s manželskou postelí, obývací místnost s kuchyňským koutem a v případě aprtmánu B5 s jedním lůžkem (gauč), koupelna/WC, balkon nebo terasa.
B6 - 2 oddělené ložnice s manželskou postelí, obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, koupelna/WC, balkon nebo terasa.

stravování:
v ceně je zahrnuta polopenze - snídaně švédské stoly, večeře menu (chorvatská kuchyně) cena neobsahuje nápoje k večeři (vino, pivo) ale postmixové nápoje jsou hostům s polopenzí k dispozici po celý den.

pláž:
vila má vlastní pláž s jemnými kamínky, betonovými moly, skluzavkou, v moři zabudovaným bazénkem pro malé děti.

sport a zábava:
plážový volejbal, stolní tenis, půjčování jízdních kol, možnost půjčení gumového člunu motorového nebo bezmotorového, vodní sporty a další dle místní nabídky. Všichni hosté mají v ceně přivítací přípitek, degustaci domácích vín, grill party 2x týdně, 1x týdně zábavně-hudební večer Karaoke Party, 24 hodin denně chlazené nápoje z automatu (voda, ovocná šťáva).

výhody a nevýhody:
  • dům je situovaný přímo u moře na klidném místě, hladina moře je klidná, vstup do moře pozvolný - ideální dovolená pro rodiny s dětmi, kteří nepotřebují výhled na otevřené moře.
  • Dům má hezkou zahradu, venkovní gil s posezením - ideální pro skupiny přátel.
  • Výborné sportovní zázemí a dobré výchozí místo pro řadu výletů.
  • Majitelé domu jsou příjemní a vstřícní a všech svých hostů si vilce váží.

Ceny na přání v CK.

Nezávazně objednat


nabídka ubytování cena od od pláže strava relax bus letadlo pes
Hotel Lucija*** - 0 m HB ne ne ne ne
Penzion Emilija - 50 m BS ne ano ne ne
Vila Adria 9 890 Kč 50 m HB ne ne ne ne
kontakt facebook aacount google plus account