cestovní kancelář SKY TOURS zimní pobyty, letní pobyty, lázeňské pobyty, poznávací zájezdy, dovolená


Zaton je velké rušné a oblíbené letovisko situované  v Zadarském průlivu cca 15 km severozápadně od Zadaru. Městečko Zaton tvoří staré jádro se zachovalými domky starobylého vesnického stylu. Známý je ale zejména velký ubytovací komplex Holiday Village Zaton, který se nachází 1,5 km od městečka Zaton.

moře a pláže
V letovisku Zaton je pěkná, 1,5 km dlouhá pláž z oblázků a písku, obklopena  je borovým lesem a díky povlovnému přístupu je vhodná i pro děti.  Na pláži se nachází tobogán a skluzavky. 

sport a zábava
Zaton se právem pokládá za letovisko s mimořádně širokou nabídkou sportování. Lze tu provozovat jachting, windsurfing, vodní lyžování, jezdit na vodním skútru, potápět se, hrát tenis, volejbal, plážový volejbal, basketbal, házenou či stolní tenis. V okolí je upraveno několik cyklostezek. Začátečníkům i pokročilým je k dispozici tenisová škola, potápěčská škola, jezdecká škola a kurzy plavání  a odborní instruktoři dalších sportů. Pro zájemce jsou připraveny půjčovny lodí, člunů a sportovních potřeb.
Zaton se pyšní velmi rušným společenským životem. Organizovány jsou zábavné animační programy pro děti i dospělé.  Zaton má výborné podmínky pro rodinnou rekreaci. Pro děti jsou tu hřiště, lunapark, dětská autoškola, vyjížďky na ponících.
Velmi známá a populární je diskotéka Saturn, kde často hostují významné skupiny a přední zpěváci, konají se tu módní přehlídky a další zábavní akce., kasino, restaurace, bary.

kam na výlet?
Starochorvatský kostelík sv. Mikuláše mezi Zatonem a Ninem, stojí o samotě na ilyrském pohřebním pahorku. Patří k velmi malebným místům na pobřeží.
Starobylý Nin - cca3 km - historické památky, písčité pláže.
město Zadar - cca 15 km - historické centrum města.
foto zaton-zd hr

nabídka ubytování cena od od pláže strava relax bus letadlo pes
Apartmány Albi 7 400 Kč 1000 m BS ne ne ne ne
Dům Irena 14 490 Kč 0 m BS ne ne ne ne
Holiday Village Zaton 9 790 Kč 300 m BS ne ne ne ne
Zaton Holiday Resort 1 240 Kč 100 m BS ano ne ano ne
kontakt facebook aacount google plus account