cestovní kancelář SKY TOURS zimní pobyty, letní pobyty, lázeňské pobyty, poznávací zájezdy, dovolená


Letovisko Drage je pro svou  mírnou a tichou dalmatskou osadu, získávána příznivci už na první pohled. Pobřeží má četné zátoky s oblázkovými plážemi poskytující hostu, který si zapřál samoty, „vlastní“ kousek moře, daleko od hromadného cestovního ruchu. Ubytování je na kvalitní úrovni a za příznivé ceny, je zde možnost ubytování v soukromých apartmánových domech nebo penzionech, které posledních letech nebývalou měrou vyrůstají.

Moře a pláž:
Čisté moře, krásné kamenné, oblázkové a betonové pláže, dlouhá vycházková stezka při moři, borový les při pláži, pláže přímo ve místě, osamocené pláže bez velkého počtu lidí, klid a ticho v místě bez velké zácpy, zajímavé pozice pro potápění, dobré pozice pro wind surfing, možnost odjezdu na zajímavé výlety, možnost plavby na okolní ostrovy, možnost seznámení s životy lidí a místních zvyků.

Sport a zábava:
dobré podmínky pro vodní sporty: potápění, podmořský rybolov i rybaření na sousedním sladkovodním Vranském jezeře, windsurfing, jachting, vodní skútry. V Pakoštane je dobré vybavení i pro další sporty: plážový volejbal, tenis, stolní tenis a jiné míčové hry. Je tu i střelnice. Nedávno byly vybudovány cyklistické stezky kolem Vranského jezera.

Sport a zábava:
Dobré podmínky pro vodní sporty: potápění, podmořský rybolov i rybaření na sousedním sladkovodním Vranském jezeře, windsurfing, jachting, vodní skútry, vybavení i pro další sporty: plážový volejbal, tenis, stolní tenis a jiné míčové hry. Je tu i střelnice. Nedávno byly vybudovány cyklistické stezky kolem Vranského jezera. Taneční terasy, zábavní koncerty. Slavnost Den obce (31. července) s bohatým programem. Letní hry (první týden v srpnu).

Kam na výlet?
V těsném sousedství Pakoštane - 400 metrů vzdáleno je Vranské jezero, kde jsou výborné podmínky pro rybáře.
 Drage - malá, klidná osada 3 km jihovýchodně. Svůj název (drage - zátoky) dostala podle členitého pobřeží ve svém okolí. Je zde pěkné koupání na skalnatých i oblázkových plážích, které obklopuje borový les. Ubytování v soukromí.
Ostrov Vrgada - 2,5 nám. míle jižním směrem. Navštěvuje se pro krásné koupání na písečných a oblázkových pláží. Z Pakoštane je na ostrov pravidelné lodní spojení.
výlet lodí na Kornatské ostrovy - 12 nám. mil nebo do zátoky Telaščica na ostrově Dugi otok - 17 nám. mil
Biograd na Moru - 8 km
Tisno (22 km) a přes most na ostrov Murter
Šibenik - 39 km a vodopády řeky Krky - 47 km
Zadar - 36 km
foto tzo pakoštane hr, kamp oaza mira

nabídka ubytování cena od od pláže strava relax bus letadlo pes
APARTMÁNY DM - 50 m ne ne ne ano
Dům Ana 13 390 Kč 300 m BS ne ne ne ne
Dům Rosanda*** 7 400 Kč 250 m BS ne ne ne ne
Vila Adria - 300 m BS ne ne ne ne
kontakt facebook aacount google plus account