cestovní kancelář SKY TOURS zimní pobyty, letní pobyty, lázeňské pobyty, poznávací zájezdy, dovolená


Rabac je velmi rušné a hojně navštěvované letovisko na jihovýchodním pobřeží Istrie. Hotely a apartmánové vilky letoviska Rabac se stále rozrůstají podél pobřeží jižním i severním směrem, šplhají vysoko do svahu nad původní městečko. Městečko Rabac bývá označováno jako klimatické lázně.

moře a pláže
Na plážích jsou oblázky, štěrk, skalní plotny, které byly někdy doplněny uměle. V okolí jsou na členitém pobřeží četné malé zátoky - krásné koupání, spousta vegetace vč. borových lesů. Největší pláž se nachází v zátoce Maslinica, v jejíž těsné blízkosti je kemp Oliva a hotely Narcis, Hedera a Mimosa. Rekreanti tu mají k dispozici četná sportoviště, bazén, tobogán a zábavní možnosti.

sport a zábava
Rabac je v současné době velkým sportovním centrem (jsou tu dvě sportovní střediska poskytující širokou škálu sportovních služeb). Na prvním místě jsou vodní sporty: potápění (přímo v Rabacu, vynikající podmínky pro potápěče jsou u 15 km vzdáleného mysu Sveta Marina, potápěčské centrum v kempu Marina) , dále podmořský rybolov, vodní lyžování, vodní skútry aj. tenisové kurty, odbíjená, fotbal, minigolf, cyklostezky.
Rabac nabízí pobavení v diskoklubech a na tanečních terasách, konají se zde koncerty a různé festivaly.

kam na výlet?
Blízké i vzdálenější okolí Rabacu je romantické, téměř liduprázdné, s hojnou vegetací. Je možno se vydat jak jižním směrem na Koromačno, mimořádně krásné výhledy, nebo k lokalitě Kosi (cca5 km) a odtud pokračovat dalších 5 km do Plominu, rovněž pěkné výhledy.
Z letoviska Rabac za delfíny - z přístavu v Rabcau vyplouvá každý den loď "Horizont", která umožňuje třiceti turistům vybaveným fotoaparáty a kamerami pozorovat z bezprostřední blízkosti delfíny, patřící na Jadranu mezi ohrožené živočichy. Loď "Horizont je vybavena mikrofony na frekvencích, které lákají delfíny do její blízkosti.
Město Pula s řadou historických památek, amfiteátrem.
Ostrov Cres - lodní výlet na jeden z nejkrásnějších ostrovů Chorvatska.

foto rabac-labin hr

nabídka ubytování cena od od pláže strava relax bus letadlo pes
Allegro Sunny hotel by Valamar 850 Kč 150 m HB ano ne ano ne
Bungalovy Oliva 1 790 Kč 400 m BS ano ne ano ne
Dům Ester Sveta Marina - 250 m BS ne ne ne ano
Dům Lidija - 300 m BS ne ne ne ne
Dům Lili - 150 m BS ne ne ne ne
Dům Milevoj - 250 m BS ne ne ne ne
Hotel Girandella 4 090 Kč 100 m HB ano ano ano ne
Hotel Hedera 1 240 Kč 200 m HB ano ne ano ne
Hotel Miramar 810 Kč 70 m HB ano ne ano ne
Hotel Narcis 1 827 Kč 250 m AI ano ne ano ne
Hotel Mimosa**** - 100 m AI ne ne ne ne
Villa Adria - 300 m BS ne ne ne ano
kontakt facebook aacount google plus account