cestovní kancelář SKY TOURS zimní pobyty, letní pobyty, lázeňské pobyty, poznávací zájezdy, dovolená


Letovisko Drašnice se nachzí na Makarské riviéře v jeho centrální části. Drašnice se skládá z řady osad mezi mysem Komoljača a zátokou Klokun. Stará Drašnice se nachází pod srázy pohoří Biokovo a je zcela opuštěná jelikož při změtřesení byla její velká část zničena. Obyvatelstvo si proto vybudovalo novou obec na pobřeží v malebné zátoce Sveti Križ. Vzhled osady i jejího okolí výrazně ovlivňují terasy, které před staletími vybudovali zdejší obyvatelé k pěstování plodin.
V letovisku Drašnice jsou krásné pláže vhodné pro rodiny s dětmi, jelikož oblázky jsou velmi drobné a jsou míchnaé s hrubým pískem. Výhodou je i že část pláží je chráněna před slunečním zářením borovým lesem.
Pokud by jste se rádi s přáteli nebo rodinou vydali na výlety máme pro Vás pár tipů kam určitě zavíat. Za návštěvu stojí Bačinská jezera, delta Neretvy, františkánský klášter v Zaostrogu, další letoviska Makarské rivéry Podgora, Živogošče. Dále letoviska Šibenik, Trogir, Dubrovnik a nebo z některých dalmátských ostrovů Brač, Hvar či Korčula.


nabídka ubytování cena od od pláže strava relax bus letadlo pes
Apartmány Laura - 100 m BS ne ne ne ne
Vila Margitta - 0 m BS ne ne ne ne
kontakt facebook aacount google plus account