cestovní kancelář SKY TOURS zimní pobyty, letní pobyty, lázeňské pobyty, poznávací zájezdy, dovolená


Chorvatsko - Pakoštane

Vila Aneta - 70 m od moře
4.7.-29.8.2015
12.690 Kč / apartmán pro 4 os.

více informací

Chorvatsko - Karlobag

Hotel Zagreb *** - all inclusive
4.7.-22.8.2015
22.690 Kč / 2dosp.+1 dítě do 13 let

více informací

Madeira

letenka + 7 nocí se snídaní
9.7.-16.7.2015
14.490 Kč / os.

více informací

Vyhledávací formulář pro Léto

Země

Lastminute2013_summer_sirsi_FINAL.jpg
Vážení klienti,

i letos je pro Vás připravena bohatá nabídka last minute zájezdů do celého světa. Nabízíme last minute zájezdy z Brna, last minute zájezdy z Prahy nebo last minute zájezdy z Ostravy a to jak letecky tak i autobusem, případně také ubytování vlastní dopravou.

Stejně jako loni i pro letní sezonu 2013 jsme připravili bohatou nabídku ubytování v Chorvatsku. Nabízíme ubytování v Chorvatsku v apartmánech, ubytování v Chorvatsku v hotelech, ubytování v Chorvatsku ve stanech, ubytování v Chorvatsku v chatkách či stále oblíbenějších mobilhomech. V letní sezoně 2013 jsme se zaměřili hlavně na oblast severní Dalmácie, kde nabízíme výhodné ubytování v Pakoštane. Letovisko Pakoštane se nám líbí hlavně z hlediska své různorodosti a můžeme jej doporučit jak milovníkům pláží, tak i milovníkům aktivní dovolené.
Těm, kteří mají rádi spíše robinsonádu, tak doporučujeme ostrov Vrgada. Sem můžete podniknout výlet lodí právě z nedalekého Pakoštane nebo se zde nechat přímo ubytovat. Nepřelidněné pláže klid a pohoda Vás jistě okouzlí…

Dále v naší nabídce najdete ubytování v Itálii. Nabízíme ubytování v apartmánech v Itálii, ubytování v hotelech v Itálii či ubytování v mobilhomech Itálie, které se nacházejí v prostorných campech s bazény, dětskými koutky a s animacemi pro děti i dospělé. Oblíbené jsou také rezidence na pláži, které nabízí řada známých letovisek severní Itálie. Z druhé strany Itálie můžeme nabídnout ubytování v Toskánsku. Ubytování Toskánsko to je kombinace moře, olivovníků, vinic, hor, typických staveb, dobrého vína a jídla, které jistě okouzlí každého milovníka Itálie.
Kromě klasických týdenních pobytů nabízíme také zkrácené pobyty v Chorvatsku nebo zkrácené pobyty v Itálii. Pro milovníky horské turistiky je v nabídce ubytování v Rakousku nebo ubytování u Lago di Garda.
Kompletní nabídku last minute zájezdů naleznete zde

Vybraný zájezd z naší nabídky

Camping Village Šimuni / Šimuni

Detail Ubytování Nezávazně Objednat

kontakt facebook aacount google plus account