cestovní kancelář SKY TOURS zimní pobyty, letní pobyty, lázeňské pobyty, poznávací zájezdy, dovolená


DOPORUČUJEME

Chorvatsko - Mobilhome Laguna

mobilhome přímo u moře
7 nocí o prázdninách
24.890 Kč / mobilhome pro 4 osoby

více informací

KOUPÁNÍ U JEZERA KLOPEINERSEE

Dům Schwalbenest - Rakousko
apartmány se snídaní a bazénem
3.790 Kč / os.

více informací

Rakousko - Saalbach

Hotel Seidl Alm ***
Cena od 3.449 Kč / os. 2 noci
all inclusive light

více informací

Vyhledejte si svou ideální dovolenou

Země
DOBRÁ ZPRÁVA - OD 15.6. MŮŽEME ZAČÍT CESTOVAT PO EVROPĚ !!!

Vážení klienti,

V pondělí 2.6.2020 schválila vláda systém tzv. semaforu, který rozděluje státy do tří kategorii podle toho, jaká je jejich epidemiologická situace. Bez negativního testu na covid-19 tak mohou Češi opět cestovat od 15. června do zeleně a oranžově označených zemí. Mapa s označením zemí zde.

Od 15.6. tedy bude možné cestovat do níže uvedených zemí bez omezení (tedy bez nutnosti negativního testu na Covid) při příjezdu do daného státu, tak při návratu do ČR:

Rakousko, Německo, Polsko, Chorvatsko, Itálie, Řecko, Francie, Belgie, Portugalsko.


Znamená to tedy, že část oblíbených prázdninových destinací bude dostupná již od 15.6.!

Těšíme se na Vás!
tým SKY TOURS


*****************************

VYJÁDŘENÍ CK K PANDEMII COVID-19

Vážení klienti,

s většinou z Vás jsme již v bližším mailovém či telefonickém spojení, přesto bychom Vám rádi na tomto místě poskytli více informací k stávající situaci.
Z důvodu usnesení vlády ze dne 14.3.2020 je provozovna naší CK až do odvolání uzavřena.
K dispozici jsme Vám na telefonech a mailech, které naleznete v „kontaktech“.

V případě, že máte jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit, budeme se snažit na ně reagovat co nejrychleji. Ne vždy je však možné odpovědět okamžitě, zejména pokud se Váš dotaz týká zájezdů pořádaných jinou cestovní kanceláří, proto Vás prosíme o trpělivost.

Velká část Vašich dotazů se týká pochopitelně toho, co si nyní počít s již objednanou dovolenou. Je jasné, že nikdo nemůže vědět, jak se situace bude vyvíjet v následujících týdnech a měsících, natož pak o prázdninách. Každý den můžeme v médiích slyšet různé názory a prognózy odborníků či politiků, avšak ani oni nejsou schopni říci, jak dlouho stávající omezení potrvá. Nezbývá tedy nic jiného, než „dát tomu čas“. Zůstáváme však optimisty a věříme, že se vše brzy uklidní a minimálně o prázdninách budeme moci konečně vyrazit na zaslouženou dovolenou.
 
Proto našim klientům doporučujeme nerušit dovolenou a vyčkat dalšího vývoje situace.
Momentální zrušení dovolené dle Všeobecných podmínek je tou nejméně výhodnou variantou.
V případě, že nebude z důvodu vládních omezení možné na dovolenou odcestovat nabízíme:
 
Změnu termínu

Společně nalezneme pozdější termín pobytu v této letní sezoně, který by Vám vyhovoval, a dovolenou pouze přesuneme bez jakýchkoliv poplatků za změnu smlouvy.
 
Vytvoření VOUCHERU
Vystavíme Vám Voucher = poukaz na uhrazenou částku za dovolenou. Tento voucher budete moci uplatnit, kdykoliv v tomto či příštím roce, protože voucher má platnost až do 31.12.2021.
 
V případě, že by Vaše obavy převážily obě výše uvedené varianty, je možné dovolenou zrušit za minimální storno poplatek 15% a to až 30 dní před plánovaným odjezdem na dovolenou.

Výše uvedená řešení se vztahují na zájezdy pořádané CK Sky Tours. V případě, že jste u nás zakoupili zájezd, který pořádá jiná česká či zahraniční CK, řídí se všeobecnými podmínkami danné CK. Obecně se dá ale říci, že výše uvedené řešení nabízí většina cestovních kanceláří podobné.
 
Rádi bychom Vás ujistili, že se maximálně snažíme vyhovět Vašim prosbám a požadavkům, protože Vaše spokojenost pro nás byla a je vždy na prvním místě. Jakožto malá „rodinná“ cestovka jsme si vždy zakládali na osobním přístupu ke každému z Vás a tak bychom rádi postupovali i v řešení této nenadálé a velmi komplikované situace.

Přejeme Vám všem krásné dny a především pevné zdraví!


*******************************


Vážení klienti,

i letos je pro Vás připravena bohatá nabídka last minute zájezdů do celého světa. Nabízíme last minute zájezdy z Brna, last minute zájezdy z Prahy nebo last minute zájezdy z Ostravy a to jak letecky tak i autobusem, případně také ubytování vlastní dopravou.

Stejně jako loni i pro letní sezonu 2018 jsme připravili bohatou nabídku ubytování v Chorvatsku. Nabízíme ubytování v Chorvatsku v apartmánech, ubytování v Chorvatsku v hotelech, ubytování v Chorvatsku ve stanech, ubytování v Chorvatsku v chatkách či stále oblíbenějších mobilhomech. V letní sezoně 2018 jsme se zaměřili hlavně na ubytování na Istrii, ubytování na Kvarneru a na ubytování v severní Dalmácii.
Na Istrii jsme nabídku hotelů a apartmánů, kromě oblíbených letovisek Umag, Rovinj, Poreč, Pula, Premantura, nově rozšířili o nabídku hotelů v letovisku Rabac, které nabízíme za nejvýhodnější ceny na trhu. Hotely v letovisku Rabac s polopenzí jsou vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak i pro páry, protože nabízí kompletní rodinné zázemí, animace, hřiště, bazény…
Na Kvarneru nabízíme ubytování v hotelech a apartmánech v oblíbených letoviscích Crikvenica, Senj, Opatija, Novi Vinodolski a jako již tradičně také v oblíbeném letovisku Karlobag a zde hotel Zagreb, který nabízí ubytování s all inclusive za výhodné ceny pro rodiny s dětmi, přičemž 1. dítě do 13,9 let má pobyt zcela zdarma a další děti mají výrazné slevy. V Karlobagu přibyla pro letošní rok jedna novinka, a tou je další ubytování za výhodné ceny – levné apartmány Krasis kousek od pláže.
V severní Dalmácii nabízíme výhodné ubytování v Pakoštane. Letovisko Pakoštane můžeme doporučit jak milovníkům pláží, tak i milovníkům aktivní dovolené. Těm, kteří mají rádi spíše robinsonádu, tak doporučujeme ostrov Vrgada. Sem můžete podniknout výlet lodí právě z nedalekého Pakoštane nebo se zde nechat přímo ubytovat. Nepřelidněné pláže klid a pohoda Vás jistě okouzlí…

V naší nabídce najdete jak ubytování na 7 nocí, tak i ubytování v Chorvatsku na zkrácené termíny a to na 3, 4 nebo 5 nocí nebo nabízíme také prodloužené pobyty v Chorvatsku a to na 9, 10, 11 nocí…
Naší specialitou jsou také samostatně stojící domy v Chorvatsku nebo vily v Chorvatsku pro rodiny s dětmi nebo také pro větší skupiny přátel (domy až pro 26 osob). Najdete zde pohodu, zázemí a také soukromí. Většina vil a domů se navíc nachází v blízkosti pláže.

Dále v naší nabídce najdete ubytování v Itálii. Nabízíme ubytování v apartmánech v Itálii, ubytování v hotelech v Itálii či ubytování v mobilhomech v Itálii, které se nacházejí v prostorných kempech s bazény, dětskými koutky a s animacemi pro děti i dospělé. Oblíbené jsou také rezidence na pláži, které nabízí řada známých letovisek severní Itálie jako například Bibione, Caorle, Lido di Jesolo, Porto Santa Margherita, Rosolina Mare ... Z druhé strany Itálie můžeme nabídnout ubytování v Toskánsku. Ubytování Toskánsko to je kombinace moře, olivovníků, vinic, hor, typických staveb, dobrého vína a jídla, které jistě okouzlí každého milovníka Itálie.

Zastánce horké turistiky jistě potěší bohatá nabídka zájezdů do Rakouska. Letos jsme pro vás nabídku opět rozšířili a můžeme nabídnout: ubytování v Rakouskuhotely v Rakousku s polopenzí, hotely v Rakousku s all inclusive, případně ubytování v Rakousku v apartmánech. Pro letošní rok jsme se navíc zaměřili na ubytování s turistickými kartami tzv. Sommer Card, které jsou již zahrnuty v ceně ubytování a umožňují tak jejím držitelům bezplatné využívání místních lanovek, dopravy a dalších atrakcí. Samozřejmostí jsou děti zdarma. Nabídka na ubytování v Rakousku je zaměřena hlavně na rodiny s dětmi, přičemž vybíráme hlavně hotely v Rakousku, kde se mohou ubytovat až 3 děti zdarma a to až do věku 11,9 let.

Kompletní nabídku last minute zájezdů naleznete zde

Vybraný zájezd z naší nabídky

Camping Village Šimuni / Šimuni

Detail Ubytování Nezávazně Objednat

kontakt facebook aacount google plus account