cestovní kancelář SKY TOURS zimní pobyty, letní pobyty, lázeňské pobyty, poznávací zájezdy, dovolená


Vážení klienti, milovníci vodních radovánek a příznivci turistiky,

pro letní nabídku jsme se snažili pro Vás vybrat opět to nejlepší.
Vybrali jsme proto pro Vás ty hotely, kde můžete se svými dětmi cestovat zdarma. V případě některých nabídek jsou to až 4 děti zdarma.

RAKOUSKO

Hotel AUER**** - 4* hotel nabízí ubytování až s 3 dětmi do 11,9 let zdarma.
- hotel se nachází na pěkném, klidném místě, přímo vedle vleku Himbeergollift v nadmořské výšce cca 1450 m (v blízkosti hranic s Itálií)
Pro dokonalý relax nabízí hotel wellness s venkovním bazénem, ale také sauny. Zpříjemněním pobytu bude jistě strava all inclusive light.

HOTEL PINZGAUERHOF*** - 3* hotel se nachází na velmi centrálním místě v oblíbené turistické oblasti Hinterglemm.
Hotel nabízí ubytování s polopenzí a nápojem k večeři zdarma. Až dvě děti do 9,9 let mají pobyt zdarma.
Velkou výhodou je JOKER CARD v ceně, která umožňuje zdarma denně využívání lanovek, denně volný vstup do bazénu, denně využívání místní dopravy, minigolf...a také řadu slev u partnerských podniků.

Hotel Garni Viktoria - poklidný hotel leží na idylickém místě v obci Schwendau. Ubytování za velice příznivé ceny vás zcela jistě potěší. V ceně ubytování je polopenze. Snídaně je podávána přímo v hotelu a večeře v nedalekém (cca 100 m) vzdáleném hotelu Post.
Jako bonus je v ceně 1x za pobyt zdarma turistický autobus do Brandbergu. Až dvě děti do 6 let mají pobyt zdarma. Děti 6-11 let pak obdrží 50 % slevu, děti 11-15 let 30 % slevu. 

Hotel Pawlik*** - 3* hotel nabízí ubytování se stravou all inclusive light v oblíbeném turistickém letovisku Bad Gastein.
Děti do 10,9 let mají pobyt zcela zdarma. Můžete tedy s sebou vzít až 2 děti do 10,9 let zcela zdarma a dostanete 2 pokoje s balkonem vedle sebe nebo v blízkosti.
Bad Gastein nabízí zábavu nejen pro zapřisáhlé turisty, ale také pro rodiny, milovníky golfu, cyklistiky, termálů, koupání...V ceně ubytování je navíc Gastein Card, která umožňuje slevy na různé atrakce v okolí (lanovky, termály, koupaliště...).
Hotel za akční ceny v nabídce na Slevomatu.

Hotel Gasthof zum Löwen - parádní gasthof přímo v Aschau im Zillertal. I zde mají až 3 děti do 9,9 let pobyt se stravou all inclusive light zdarma, starší děti do 13,9 let obdrží 50 % slevu z ceny ubytování a pro starší je nabízena 10 % sleva. Co navíc potěší? Ubytovat se zde můžete pouze se stravou all inclusive light a využít jedinečné nabídky na Slevomatu anebo zakoupit ubytování s Zillertal Card, která umožňuje využívání lanovek, návštěvu bazénů a místní veřejné dopravy (kromě vlaku) zdarma. Navíc poskytuje řadu zajímavých cen u smluvních partnerů. Hotel má velice příjemné zázemí a pro děti je zde dětský koutek a hřiště. Zábava pro děti tedy zajištěna!

Mountain Hotel Zillertal - oblíbený hotel s pohodlným zázemím pro rodiny s dětmi se nachází v turisticky atraktivní oblasti Aschau im Zillertal. Nově hřiště pro děti. Hotel nabízí ubytování s polopenzí a nápoji v ceně v čase od 10,00-21,00 hodin. Pro Váš pohodový pobyt souží také wellness část se saunou a relaxační místností. Až 2 děti do 5,9 let mají pobyt zdarma a pro starší děti jsou nabízeny speciální dětské ceny.

Hotel Tyrol Alpenhof*** - oblíbený hotel leží pouze několik kroků od pěší zóny oblíbeného Seefeldu. Hotel v tradičním tyrolském stylu nabízí svým hostům ubytování s plnou penzí (možnost obědového balíčku pro váš výlet) a nápoje k večeři. Součástí hotelu a samozřejmě v ceně je také wellness s krytým bazénem, saunou a párou. Dále si v hotelu můžete zapůjčit dle dostupnosti kola včetně dětské sedačky a helmy. Oblast Seefeld je oblíbeným turistickým cílem pro rodiny s dětmi a nabízí nepřeberné množství výletů a aktivit. Dalším velkým plus tohoto hotelu je také možnost vzít s sebou až 2 děti do 9,9 let zdarma. Děti 10-12 let obdrží 50 % slevu a děti od 13 let 20 % slevu.

Hotel Zillertalerhof - v ceně polopenze plus. Až dvě děti do 10,9 let zdarma!
Hotel se nachází v oblíbené turistické oblasti Zillertal. Nádherné prostředí, možnosti výletů nejen pro rodiny s dětmi. Návštěva tradičního podniku Hausmannkost s ochutnávkou v ceně.

Hotel Kirchenwirt - jedná se o hotel, který je již stálicí v naší nabídce a to jak pro zimní, tak i hlavně letní sezónu. Hotel leží na strategickém místě, které je jako stvořené pro rodiny s dětmi, ale také jednotlivce. Hotel nabízí ubytování až pro 2 děti do 12,9 let zcela zdarma. Další výhodou je plná penze. Pokud nebudete v hotelu na oběd, tak si jednoduše vezmete s sebou obědový balíček a to se hodí! Hotel je nyní v akci na Slevomatu za jedinečnou cenu!


Gasthof Christler - to je příjemný gasthof uprostřed Tuxertalu. Pouze několik kilometrů od ledovce Hintertux, který je otevřen jako jediná lyžařská oblast celoročně. Gashof disponuje wellness (sauna, pára, infra sauna a po dobu pobytu vám zapůjčí župan). Každou středu jsou pořádány večery na horské chatě. Děti do 14,99 let mají pobyt zcela zdarma. Pokoje pro rodiny 2+3 děti.

PREDIGTSTUHL RESORT*** - 3* resort je již stálicí naší zimní a letní nabídky. Je tu totiž tolik možností jak pro letní, tak zimní aktivity. Od lyžování po koupání v bazénech či jezerech.
Hotel nabízí ubytování s all inclusive light a děti do 11,9 let zde mají pobyt zcela zdarma. Navíc máte v ceně wellness a parádní dětskou hernu (s velkou skluzavkou, trampolínami, stavebnicemi, skákacím hradem), kam máte neomezený vstup...Okolí je zde krásné a navíc to máte kousek z ČR!

- a další nabídku zájezdů do oblíbených turistických oblastí celého Rakouska najdete také na našich stránkách s řadou výhodných slev - first minute nabídek

SLOVINSKO
Hotel SAN SIMON Resort***/****
- Komplex budov obklopen středomořskou vegetací. Dítě do 12 let zdarma

Hotel VILE PARK***
-
Hotel s bazénem, přímo u moře a pobřežní promenády. Dítě do 12 let zdarma

Hotel LUCIJA***
Hotel u pobřežní promenády a v dosahu veškerého dění města Portorož.
Dítě do 12 let zdarma

Hotel SALINERA***
-
Hotel umístěn v zálivu s nedotčenou přírodou. Dítě do 12 let zdarma

CHORVATSKO

Hotel CENTINERA*** -
V oblíbeném letovisku Banjole, stravování formou polopenze. Dítě do 7 let zdarma.

Amarin Resort****
- Luxusní resort s apartmány a stravování formou polopenze, vhodný pro rodinnou dovolenou. Dítě do 12 let zdarma.

Hotel LAGUNA MOLINDRIO***
- Moderní hotel s polopenzí umístěný v rekreačním areálu Zelena Laguna. Dítě do 12 let zdarma.

Hotel LAGUNA MEDITERAN****
- Pěkný hotelový komplex jen 100 m od pláže. Dítě do 12 let zdarma.

Hotel LAGUNA ISTRA***
- Dítě do 12 let zdarma.

Hotel DELFIN**
- Dítě do 12 let zdarma.

AMINESS LAGUNA Hotel***
- Dítě do 7 let zdarma.

CORINTHIA Hotel***
- Dítě do 15 let zdarma.

Hotel ZAGREB***
-

ITÁLIE / LAGO DI GARDA

MOBILHOME GARDA - 3.-5. osoba zcela zdarma.

Hotel MARCO***
- až 2 děti do 6 let zdarma

Hotel PALAZZINA***
Dítě do 10 let 50% sleva

- a další nabídku zájezdů do oblíbené oblasti Lago di Garda najdete také na našich stránkách
s řadou výhodných slev - first minute nabídekkontakt facebook aacount google plus account