cestovní kancelář SKY TOURS zimní pobyty, letní pobyty, lázeňské pobyty, poznávací zájezdy, dovolená


Prázdninový komplex Baško Polje se nachází v severozápadní části Makarské riviéry, cca 1,5 km od známého letoviska Baška Voda a cc 8 km severozápadně od Makarské. Je rozloženo v hustém borovém lese přímo na mořském pobřeží. Je typickým letoviskem Makarské riviéry: vyniká krásnými plážemi z drobných oblázků, bohatstvím okolních borových lesů a jedinečnou přírodní scenérií, jíž dominuje vápencový hřeben pohoří Biokovo.

moře a pláže
Zdejší pláže z malých oblázků, jsou charakteristické pro Makarskou riviéru, mají pozvlovný vstup do moře a bohatá vysoká vegetace jim poskytuje případnou ochranu před letním sluncem. Hlavní oblázková pláž přechází v menší zátoky se skalnatými úseky.

sport a zábava
Baško Polje má dostatek rekreačních, sportovních a zábavních příležitostí, které ještě doplňuje bohatá nabídka v nedaleké Bašce Vodě. Nachází se zde hřiště na malou kopanou, košíkovou, odbíjenou, stolní tenis, plážový volejbal, bocciu aj. cyklostezky. Další široké možnosti sportování a večerního vyžití  jsou v sousední Bašce Vodě.

kam na výlet?
Procházka při moři po promenádní cestě lungo mare k jihovýchodu přes do Promajny a Bratuše, lze pokračovat přímořskou cestou do Makarské (10 km), Tučep a Podgory.
Obráceným směrem po přímořské cestě do letoviska Brela.
Vycházky do podbiokovských podhorských vesnic Bast a Topići; často se spojují s ochutnávkou tamních zemědělských produktů, vína, pršutu.
Výlety do pohoří Biokovo - autobusem z města Makarská, Sveti Jure (Svatý Jiří), nejvyšší vrchol Biokova (1 762 m) - 31 km autem z Makarské. První pěkný výhled je jen několik km nad Makarskou od restaurace \"Vrata Biokova\".
Výlet lodí na ostrov Brač - fishpicknik, celodenní výlet s obědem a koupáním.
Poutní místo Vepric - cca 2 km před městem Makarská.
Zátoka Vrulja - místo, kde do moře vyvěrá podzemní sladkovodní pramen, jedná se o krásnou romantickou zátoku situovanou cca 3 km severně od letoviska Brela.
Fishing - rybaření - vytahování sítí společeně s místními rybáři v městě Omiš.
Rafting na řece Cetina v Omiši - nevšední zážitky, krásná příroda NP.
Město Makarská - hlavní město Makarské riviery, množství zábavy, starobylé centrum.
Poutní místo Medjugorje v Bosně - cca 80 km.
Výlety do oblasti Dolní Neretvy - úrodná oblast, pěstování citrusů, zejména mandarinek ....nádherná krajina.
Městečko Imotski ve vnitrozemí, Modré a Červené jezero, cca 65 km.
foto club adriatic

nabídka ubytování cena od od pláže strava relax bus letadlo pes
Camping Baško Polje - 350 m BS ne ne ne ne
Dep. hotelu Alem 4 242 Kč 50 m HB ano ne ano ne
kontakt facebook aacount google plus account