cestovní kancelář SKY TOURS zimní pobyty, letní pobyty, lázeňské pobyty, poznávací zájezdy, dovolená


Dům Franko

Poloha:
Apartmánový dům s 5 apartmány se nachází na pěkném místě ve svahu, přímo nad mořem, v prázdninovém letovisku Prizna. Přímý vstup na skalnatou pláž s koupacími platy cca 20 m po schodech. Centrum cca 200 m. Karlobag cca 11 km. Pozemek se středomořskou vegetací, stromy a keři, o velikosti cca 350 m², je z části obklopen zdí. Přenosný gril je k dispozici ke společnému využití. Vždy balkon (cca 8 m²) se zahradním nábytkem a pěkným výhledem na moře, KBG 410 zastřešený balkon. 2 kotviště pro čluny (za poplatek). Možnost parkování na pozemku.
Účelné zařízení. Plovoucí/ laminátové podlahy. SAT-TV. Klimatizace s funkcí topení.

Ubytování:
KGB 410: 2- pokojový apartmán pro 2-5 osob, přízemí, cca 45 m². Oddělený vstup přes venkovní schody. Obývací místnost s gaučem na spaní pro dvě osoby (1,50 x 2 m), jídelní kout, kuchyňská linka (2 plotýnky, mikrovlnná trouba, kávovar, varná konvice, toaster) a vstup na balkon. Ložnice s francouzskou postelí (cca 1,60 m široká) a jednolůžko. Sprcha/ WC.
KGB 411: 2- pokojový apartmán pro 2-5 osob, první patro, cca 45 m². Oddělený vstup přes venkovní schody. Obývací místnost s gaučem na spaní pro dvě osoby (1,50 x 2 m), jídelní kout, kuchyňská linka (2 plotýnky, mikrovlnná trouba, kávovar, varná konvice, toaster) a vstup na balkon. Ložnice s francouzskou postelí (cca 1,60 m široká) a jednolůžko. Sprcha/ WC.

Info:
V případě potřeby klimatizace za poplatek cca 4 €/ den. Pobytová taxa. Povlečení k dispozici. Ručníky vlastní. Kauce 150 €. Dětská postýlka k dispozici za příplatek 10 €/ pobyt (na vyžádání). Domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Ceny na vyžádání u CK.

Nezávazně objednat


nabídka ubytování cena od od pláže strava relax bus letadlo pes
Apartmány Kathy - 200 m BS ne ne ne ano
Apartmány Kraris - 130 m BS ne ne ne ano
Dům Danijel - 50 m BS ne ne ne ne
Dům Franko - 20 m BS ne ne ne ne
Dům Lucija - 200 m BS ne ne ne ne
Dům Srdoc - 25 m BS ne ne ne ano
Hotel Zagreb*** - 0 m AI ne ne ne ano
kontakt facebook aacount google plus account