cestovní kancelář SKY TOURS zimní pobyty, letní pobyty, lázeňské pobyty, poznávací zájezdy, dovolená


Dům Zuzana

Popis:
Dům Zuzana s celkem 3mi apartmány stojí v kopci ve vilkové části města Cres s pěkným výhledem na pobřeží. Oblázková pláž s moly cca 300m, obchod cca 500m, centrum cca 900m. K domu patří zahrada se stromy, zděným grilem. Pro každý apartmán je vyhrazeno jedno parkovací místo.

ubytování:
Apartmány jsou vybaveny SAT TV, klimatizací v obývací místnosti. Možnost využití pračky u pronajímatele za poplatek. Majitel bydí v přízemí domu.
Apartmán ICS301 - 2 pokojový apartmán, patro, cca 40m2, vstup po venkovních schodech, obývací místnost s kuchyní (vařič, trouba, kávovar, varná konvice, toustovač) a rozkládacím gaučem, vstup na balkon, ložnice s manželskou postelí, koupelna/WC, zastřešený balkon s posezením, markýzou a výhledem na moře.
Apartmán ICS301- 2 pokojový apartmán, patro, cca 40m2, vstup po venkovních schodech, obývací místnost s kuchyní (vařič, trouba, kávovar, varná konvice, toustovač) a rozkládacím gaučem, vstup na balkon, ložnice s manželskou postelí, koupelna/WC, balkon s posezením, markýzou a částečným výhledem na moře.

cena zahrnuje: pronájem apartmánu na 7 nocí, spotřeby energie a vody, povlečení.
cena nezahrnuje: ručníky (vlastní)
Vratná kauce 125€. Domácí malzíček není povolen.

Ceny na přání v CK

Nezávazně objednat


nabídka ubytování cena od od pláže strava relax bus letadlo pes
Dům Zuzana - 300 m BS ne ne ne ne
Hotel Kimen*** - 100 m HB ne ne ne ne
Hotel Zlatni Lav*** - 250 m HB ne ne ne ano
Kemp Kovačine - 30 m BS ne ne ne ano
kontakt facebook aacount google plus account