cestovní kancelář SKY TOURS zimní pobyty, letní pobyty, lázeňské pobyty, poznávací zájezdy, dovolená


Ružica Villa***

Poloha:
dvě stylové vily ve stylu přelomu století s unikátní atmosférou a příjemným pohodovým prostředím se nachází přímo u pobřežní promenády a v bezprostřední blízkosti pláže se sportovním a zábavním vyžití různého druhu
Oblázková pláž je vzdálena jen cca 50 metrů a centrum města cca 600 metrů od hotelu, slunečníky a lehátka na pláži cca 4, - € / den. Nachází se v blízkosti hotelu Esplanade.

Vybavenost:
2 kompletně zrekonstruované, plně klimatizované hotelové budovy ve stylu přelomu století s vysokými místnostmi, příjemnou atmosférou a osobním přístupem. V těsné blízkosti, nově zrekonstruovaná vedlejší budova se skládá z 3 hotelových pavilonů se vždy 6 pokoji. Recepce, hala, jídelna, sluneční terasa s výhledem na ostrov Krk, aperitiv bar, internetový koutek (Wi-Fi připojení v lobby vč.) a zasedací místnost.
Parkování: hotelové parkoviště zdarma, s výjimkou od 1.6.-31.8., kdy je za poplatek € 2, - / den. Půjčovna kol (celkem 5 kol je k dispozici), v sezóně A-C po dobu 3 hodin na osobu v ceně, jinak za poplatek.

Ubytování:
Pokoje: celkem 42 - komfortně zařízené, vybavené sprchou / WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, telefonem, TV se satelitním příjmem, minibarem a trezorem. Vily Ruzica a Coltelli: typ ubytování 2HEK směrem moře, ostatní pokoje s výhledem do krajiny. Typ 2HEK a 2HLK s možností přistýlky. Třílůžkový pokoj typ 3HLK pro min. 2 dospělé a 1 dítě, max. 3 dospělé osoby. Rodinné pokoje GHLK: skládají se z dvoulůžkového pokoje a kombinované obývací místnosti s přistýlkou nebo gaučem pro min. 2 dospělé osoby, max. 3 dospělí a 1 dítě do 18 let, výhled krajina. V dependancích: dvoulůžkové pokoje Typ 2UDK orientované na mořskou stranu s balkonem, připojením na internet a možností přistýlky. Type 2Z pokoje ekonomy za zvýhodněnou cenu.

Stravování:
snídaně formou bufetu, stejně tak jako večeře.
Terra Special: (pouze u vybraných nabídek) 1 nápoj na osobu (voda, minerální voda, místní vína nebo šťáva) na večeři do 30.6. a od 1.9. v ceně.

Časová sleva 10% sleva při rezervaci do 30.4 již započítaná v ceně.
Dětská postýlka v ceně: nutno objednat předem

/ceny_a_term__ny.jpg

Nezávazně objednat


nabídka ubytování cena od od pláže strava relax bus letadlo pes
Dům Brzic - 500 m BS ne ne ne ne
Dům Milica*** 7 890 Kč 300 m BS ne ne ne ne
Hotel Ad Turres - 400 m HB ano ne ano ne
Hotel Omorika 6 390 Kč 200 m HB ano ne ano ne
Hotel Riviera** - 50 m HB ne ne ne ne
Ružica Villa*** - 50 m HB ne ne ne ne
kontakt facebook aacount google plus account