cestovní kancelář SKY TOURS zimní pobyty, letní pobyty, lázeňské pobyty, poznávací zájezdy, dovolená


Vila Stresser

Popis:
Rekreační dům Sreser, poloostrov Pelješac - na kraji malé vesničky, přímo u oblázkové pláže stojí tento velmi pěkný a komfortně zařízený dům. K dispozici je zahrada s grilem a venkovním bazénem s lehátky. Vydejte se na průzkum poloostrova a ochutnejte místní speciality - vína Dingac nebo Postupa, sýr, pršut aj. Milovníci mořských plodů si zde pochutnají na mušlích či ústřicích. Majitel bydlí v domě vedle a rád podá více inforamcí o místě a možnostech výletů a jiných aktivit.

Ubytování:
Dům
  - 6 pokojový dům pro 12 osob, cca 320 m2. V přízemí je prostorný obývací pokoj propojený s kuchyní, dále zde najdete koupelnu a jednu ložnici s vlastní koupelnou. V přízemí se nachází také malá fitness místnsot se dvěma posilovacími stroji a také je tu stolní tenis. Přes vnitřní schody se dostanete do patra s menším obývacím pokojem a se třemi prostornými ložnicemi - každá se svojí koupelnou. Druhé patro domu, které je zároveň podkrovím, tvoří dvě ložnice s jednou koupelnou. Ložnice jsou propojené dveřmi, ale mají jeden společný vstup zvenku. Kuchnyě je vybavena sporákem, lednicí, digestoř, mrazák, kávovar, mikrovlnná trouba, myčka. K dispozici je také pračka a sušička na prádlo.

Cena zahrnuje: pronájem vily na 7 nocí, spotřeby energii a vody, ložní prádlo, ručníky, parkovací místo, klimatizace, závěrečný úklid

Cena nezahrnuje: vratná kauce je-li požadována, poplatek za domácího mazlíčka

*Ceny na vyžádání u CK.


Nezávazně objednat


nabídka ubytování cena od od pláže strava relax bus letadlo pes
Dům Dusko 6 500 Kč 100 m BS ne ne ne ne
Dům Marija 4 990 Kč 200 m BS ne ne ne ano
Aminess Grand Azur**** - 0 m AI ne ne ne ne
Hotel & Apartmány Bellevue *** - 20 m AI ne ne ne ne
Hotel Orsan*** - 0 m FB ne ne ne ne
Julija Villa*** - 50 m HB ne ne ne ne
Prázdninový komplex Komodor - 150 m BS ne ne ne ne
Vila Lada 6 800 Kč 50 m BS ne ne ne ne
Vila Stresser - 0 m BS ne ne ne ano
kontakt facebook aacount google plus account