cestovní kancelář SKY TOURS zimní pobyty, letní pobyty, lázeňské pobyty, poznávací zájezdy, dovolená


Camping Valkanela

Popis:
Kemp Valkanella se nachází u pěkné zátoky mezi Vrsarem a Funtanou. Pláž cca 250 m od ubytování je skalnatá s oblázkovými místy, betonové plochy. Pláži byla udělena modrá vlajka jako symbol kvality a čistoty. K dispozici je také samostatná pláž pro psy. Obec Funtana cca 1 km, obec Vrsar cca 2 km.
V kempu je k dispozici soustava bazénu, bar u bazénu, restaurace s terasou. Všechny mobilhomy jsou moderně zařízené. Mobilhomy typu Premium se nachází ve stejnojmenné části kempu a navíc je zde 12 mini bazénků, které mohou být využívány hosty pouze v těchto mobilhomech. Celkovou relaxaci si můžete dopřát v mobilhome Deluxe, které mají navíc viřívku.

Vybavenost a služby:
K dispozici je celkem 229 ubytovacích jednotek, recepce, bankomat, restaurace, snack bar, supermarket, kavárna, kiosek, bar, trezor (za poplatek), donáška pečiva (za poplatek), prádelna (za poplatek), prostor na grilovaní, parkovací místa.

Ubytování:
Všechny mobilhomy jsou vybaveny moderní kuchyní (sporák / varná deska, lednička s mrazničkou, mikrovlnka, kávovar), jídelní kout, 2x koupelna, WC, SAT-Tv, připojení na internet WLAN, klimatizace, terasa s posezením.
Mobilhome typ 1 – typ standard, cca 32 m2, pro 6 osob (z toho 2 děti), obývací pokoj s jídelním a koutem a rozkládací pohovkou (1,40 m), 2x ložnice.
Mobilhome typ 2 – typ Premium, cca 32 m2, pro 6 osob (z toho 2 děti), obývací pokoj s jídelním koutem a s rozkládací pohovkou, 2x ložnice, privátní bazének a venkovní sprcha.
Mobilhome typ 3 – typ Deluxe, cca 32 m2, pro 6 osob (z toho 2 děti) obývací pokoj s jídelním koutem a s rozkládací pohovkou, 2x ložnice, trezor, jacuzzi.
Mobilhome typ 4 – typ Family, cca 34 m2, pro 8 osob (z toho 2 děti), obývací pokoj s jídelním koutem a rozkládací pohovkou, 2x ložnice, dvoulůžkový pokoj, trezor.

Cena zahrnuje: pronájem mobilhomu na 7 nocí, spotřeby energii a vody, ložní prádlo, závěrečný úklid, ručníky, pobytová taxa, klimatizace
Cena nezahrnuje: domácí mazlíček (pouze mobilhome standard nebo family) cca 10€ / den

/ceny_a_term__ny.jpg

Nezávazně objednat


nabídka ubytování cena od od pláže strava relax bus letadlo pes
Camping Valkanela - 250 m BS ne ne ne ano
Hotel Funtana 1 428 Kč 50 m AI ano ne ano ne
Resort Petalon 740 Kč 200 m BB ano ne ano ne
kontakt facebook aacount google plus account