cestovní kancelář SKY TOURS zimní pobyty, letní pobyty, lázeňské pobyty, poznávací zájezdy, dovolená


Mobilhomy Kastanija****

Popis:
Tyto luxusní mobilhomy se nachází na pěkném místě, obkolepené středomořskou vegetací a vinicemi. Mobilhomy Kastanija jsou umístěny v mírné kopci a k moři je to v závislosti na umístění cca 100-250 m. Staré město Novigradt cca 3 km, restaurace, kavárna a malý supermarket se nachází v kempu cca 200-300 m. Kemp má k dispozici celkem 71 nových a moderních mobilhomů typu Oliva (pro max. 4 dospělé a 2 děti do 16 let) a typ Lavanda (pro 6 dospělých a 2 děti do 16 let), které se nachází v nově navržené části kempu. K vybavení patří recepce, 6 malých bazénů, miniklub pro děti. Všechny mobilhomy mají klimatizaci, SAT-Tv, WLAN (zdarma), zařízenou terasu. Parkování zdarma.

Ubytování:
Mobilhome Oliva
M6 - třípokojový mobilhome pro 6 osob, cca 32 m2, obývací pokoj s rozkládací pohovkou (pro 2 děti), kuchyňský kout (3 plynové hořáky, varná deska, varná konvice, lednice s mrazákem), jídelní kout se SAT-TV, ložnice, dvoulůžkový pokoj, 2x sprcha / WC, zařízená terasa.
Mobilhome Lavanda M8 - čtyřpokojový mobilhome pro 8 osob, cca 34 m2, obývací pokoj s rozkládací pohovkou (pro 2 děti), kuchyňský kout (3 plynové hořáky, varná deska, varná konvice, lednice s mrazákem), jídelní kout se SAT-TV, ložnice, dvoulůžkový pokoj, pokoj s patrovou postelí, 2x sprcha / WC, zařízená terasa.

Cena zahrnuje: pronájem mobilhomu na 7 nocí, spotřeby energii a vody, úklid
Povinné příplatky: pobytová taxa cca 1€ / dosp. osoba / den , 0,5€ / dítě 12-18 let / den
Nepovinné příplatky: ložní prádlo na dvoulůžko 19€, jednolůžko 13€, sada ručníků 4€ / osoba (velká osuška a malý ručník)

* Ceny na vyžádání v CK.

Nezávazně objednat


nabídka ubytování cena od od pláže strava relax bus letadlo pes
Aminess Laguna Hotel*** - 0 m HB ne ne ne ne
Apartmánový dům Monika - 350 m BS ne ne ne ne
Mobilhomy Kastanija**** - 100 m BS ne ne ne ne
kontakt facebook aacount google plus account