cestovní kancelář SKY TOURS zimní pobyty, letní pobyty, lázeňské pobyty, poznávací zájezdy, dovolená


Prázdninové zařízení MON PERIN

poloha:
prázdninové zařízení camping MON PERIN s mobilhomy a velkým campovým prostorem leží na 12 ha velkém, uzavřeném pozemku, který bezprostředně sousedí s 9 km dlouhým pobřežím s oblázkovo/ skalnatými plážemi. Celé zařízení je spoutáno s přírodou a je porostlé stromy (duby a borovice). Je dobrým výchozím bodem pro cykloturistiku. Místní centrum Bale cca 7,5 km. Rovinj cca 18 km.

vybavenost:
recepce (nepřetržitý provoz), minimarket, restaurace, internetový terminál, pračka a sušička za poplatek. Beach volejbal, stolní tenis, basketbal, dětské hřiště, skluzavky. Za poplatek: tenis, fitness, vířivka, sauna. Animační programy pro děti během hlavní sezony. Možnost parkování u mobilhome nebo v zařízení. Mobilome ROJ607 leží v \\\'Campu Colone\\\' cca 30-80 m od pláže.ROJ 606/607: prázdninové vybavení. Elektrický přímotop. Vždy zastřešená dřevěná terasa s nábytkem. Mobilhomy ROJ 608 se nacházejí v campu \\\'San Polo\\\' a jsou od pláže vzdáleny cca 30-150 m. Prázdninové vybavení. Přístup na internet (W-LAN, za poplatek). Elektrický přímotop. Vždy zastřešená dřevěná terasa s nábytkem. Všechny mobilhome mají SAT- TV, klimatizaci s možností chlazení/ topení. Elektrický gril k vypůjčení (bez poplatku, dle dispozice)

ubytování:
ROJ 606: 3 pokojový mobilhome pro 4-5 os., cca 24 m². Přístup přes 3 schody a terasu. Obývací místnost s gaučem na spaní, jídelním koutem a malá kuchyňská linka (4 hořáky, mikrovlnná trouba, kávovar, rychlovarná konvice). Dvoulůžkový pokoj (oddělené postele, šířka postele 70 cm). Ložnice s francouzskou postelí. Sprcha, oddělené WC.
ROJ 607: 3 pokojový mobilhome pro 4-5 os., cca 24 m². Přístup přes 3 schody a terasu. Obývací místnost s gaučem na spaní, jídelním koutem a malou kuchyňskou linkou (4 hořáky, mikrovlnná trouba, kávovar, rychlovarná konvice). Dvoulůžkový pokoj (oddělené postele, šířka postele 70 cm). Ložnice s francouzskou postelí a sprchou/ WC. Sprcha/ WC.
Roj 608: 3 pokojový mobilhome pro 4-5 os., cca 24 m². Přístup přes 3 schody a terasu. Obývací místnost s jídelním koutem a malou kuchyňskou linkou (4 hořáky, mikrovlnná trouba, kávovar, rychlovarná konvice). Ložnice s francouzskou postelí. Ložnice s 2 samostatnými lůžky (šířka vždy cca 70 cm) a navíc s nad nimi zavěšenou postelí (0,60 x 1,60 m). Sprcha, oddělené WC. Max. obsazení 4 dospělí a 1 dítě

Cena zahrnuje: pronájem mobilhomu na 7 nocí, spotřeby energii a vody
Povinné příplatky: pobytová taxa, vratná kauce 125€
Nepovinné příplatky: ručníky a ložní prádlo 10€ / osoba / výměna, domácí mazlíček 25€ / týden

* Ceny na vyžádání v CK.

Nezávazně objednat


nabídka ubytování cena od od pláže strava relax bus letadlo pes
Camping Polari - 0 m BS ne ne ne ano
Hotel Istra 17 190 Kč 50 m HB ano ne ano ne
Prázdninové zařízení MON PERIN - 30 m BS ne ne ne ano
Resort Amarin apartmány 1 547 Kč 200 m BS ano ne ano ne
Resort Amarin - pokoje 629 Kč 200 m BB ano ne ano ne
Resort Villas Rubin - apartmány 1 240 Kč 200 m BS ano ne ano ne
Resort Villas Rubin - pokoje 480 Kč 200 m BB ano ne ano ne
kontakt facebook aacount google plus account