cestovní kancelář SKY TOURS zimní pobyty, letní pobyty, lázeňské pobyty, poznávací zájezdy, dovolená


Sellia Marina
Pobřeží lemující letovisko Sellia Marina je poměrně ploché a je tvořeno krásnými plážemi s jemným pískem. Kromě koupání a vychutnávání si slunných dnů na plážích u Sellia Marina můžete poznávat nedaleká městečka jako například Crotone, Catanzaro se zajímavými historickými centry nebo známé Capo Rizzuto a Capo Colonna. Capo Colona, pyšnící se nádherným řeckým sloupem, je známá především jako někdejší svatyně bohyně Hery.

Kam na výlet?
CATANZARO (Hlavní město provincie a regionu leží na náhorní plošině, která se svažuje k jihu, východu i západu. Známé průmyslové centrum a sídlo arcibiskupa. Uprostřed stojí katedrála a kostel San Domenico (nebo Chiesa del Rosario), který je vyzdoben vzácnými obrazy a sochami. Krásný rozhled je z Via Bellavista na jižní straně města a z městské zahrady na východě.)
STILO (Zemětřesením poškozené městečko, ležící na úpatí hory Monte Consolino, je městem filozofa Tommase Campanelly. Historicky a kulturně cennou památkou je známá cihlová bazilika Cattolica z 10. století.)
GERACE Dnes národní památka a romantické městečko s charakteristickými uličkami, paláci a obchůdky se řemeslnou výrobou v historickém centru, slavné díky své velkolepé katedrále, největší církevní stavbě v Kalábrii. Na nejvyšším místě městečka se na skále tyčí ruiny normanskému hradu. Za návštěvu stojí také kostel sv. Františka (Chiesa San Francesco) a kostel San Giovannello. 

nabídka ubytování cena od od pláže strava relax bus letadlo pes
Hotel Costa Blu*** 8 181 Kč 120 m HB ne ne ne ano
Villaggio Borgo Degli Ulivi 4 590 Kč 300 m BS ne ne ne ano
Villaggio Costa Blu 4 590 Kč 120 m BS ne ne ne ano
kontakt facebook aacount google plus account