cestovní kancelář SKY TOURS zimní pobyty, letní pobyty, lázeňské pobyty, poznávací zájezdy, dovolená


Přímořské letovisko Riccione najdete nedaleko největšího evropského turistického centra - Rimini. Riccione se přezdívá „zelená perla Jadranu“ a leží v oblasti Emilia – Romagna, v provincii Rimini. Na sever, do Benátek je to necelých 200 kilometrů, na jih, do Říma okolo 350 km. Město módy, jehož hlavní třída, Via Ceccarini, je výstavní skříní celé riviéry v provincii Rimini. Návštěvník tu nalezne butiky nejvyhlášenějších italských designérů (Gucci, Prada, Armani). Via Ceccarini ožívá zejména s přicházejícím večerem a nocí. Nejvyhlášenější místo schůzek (a to nejen mládeže), láká návštěvníky, aby i oni vyrazili se setměním právě sem! Riccione se může pyšnit tematickým parkem Otremare (vodní svět, kino IMAX, delfinárium), nádhernými plážemi, nepřebernou nabídkou ubytovacích kapacit a sportovišť.
Při toulkách městem můžete narazit i na slavného motocyklového závodníka Valentina Rossiho, jehož rodiče vlastní dům jen pár kilometrů od Riccione. Ale nejen moře láká návštěvníky. Výtečná kuchyně, historické památky, příroda, to vše by nemělo zůstat opomenuto. Riccione se pyšní čistými plážemi, které ostatně najdete v celé provincii Rimini.
Na výlet lákají i další turistická centra: Rimini, Cattollica, Misano Adriatico, Bellaria, Igea Marina, nebo Gabicce Mare. To všechno jsou letoviska, která se pyšní nádhernými písečnými plážemi. Z Riccione se můžete vydat procházkou kolem moře (nebo na kole) do města Cattollica. Vaší pozornosti by neměla ujít návštěva tamního akvária (Parco Marino Le Navi di Cattolica). Nachází se pod mořskou hladinou a návštěvníkům se nabízí unikátní pohledy na mořský život. Je možné dokonce domluvit (za příslušný poplatek) individuální potápění mezi žraloky (v bezpečnostní kleci). „I suoni del mare“ (zvuky moře) jsou dalším lákadlem tohoto vodního světa. Rimini se pyšní tím, že bylo vyhlášené „nejekologičtějším městem“ celé riviéry, ale Riccione mu zdatně šlape na paty. Na plážích se důrazně dbá na recyklaci a je výrazně redukován průmysl, který by ohrožoval celou lázeňskou oblast a nezapomenutelné místo Vaší dovolené.

nabídka ubytování cena od od pláže strava relax bus letadlo pes
Hotel Ascot 8 390 Kč 50 m HB ano ne ano ne
Hotel Eliseo 1 000 Kč 80 m BB ano ne ano ne
Hotel Kent 1 112 Kč 10 m HB ano ne ano ne
Hotel Marzia 7 590 Kč 200 m HB ano ne ano ne
Hotel San Martino 570 Kč 100 m HB ano ne ano ne
Hotel Strand 1 470 Kč 20 m HB ano ne ano ne
Hotel Bel Air*** - 0 m HB ne ne ne ano
Hotel Giulietta***+ - 50 m FB ne ne ne ne
Hotel Golf*** - 200 m HB ne ne ne ne
Hotel Hollywood*** - 250 m HB ne ne ne ne
kontakt facebook aacount google plus account