cestovní kancelář SKY TOURS zimní pobyty, letní pobyty, lázeňské pobyty, poznávací zájezdy, dovolená


Martiniscuro
Martiniscuro
Martiniscuro
 
Turisticky oblíbená oblast na východním pobřeží střední Itálie se skládá z několika městeček (San Benedetto del Tronto, Martinsicuro, Villa Rosa, Alba Adriatica, Cupra Marittima atd.). Hned na první pohled Vás uchvátí nádherný výhled na moře a hory, které hýří barvami a vůní tymiánu, rozmarýnu, bazalky a olivovníků. Zdejší zázemí je vhodné pro ty, kteří chtějí relaxovat na rozlehlých písečných plážích a koupat se v blankytně modrém moři, ale i pro ty, kteří upřednostňují aktivní odpočinek. Klidné letovisko Martinsicuro je moderní prázdninové letovisko s rozsáhlými plážemi se zlatým pískem a dlouhými palmovými promenádami příznačnými pro tuto oblast. První zmínky o historické části tohoto místa pocházejí již z předrománské doby. Téměř 5 km dlouhá přímořská promenáda, exotická vegetace s mnoha druhy palem a oleandrů vytváří jedinečnou atmosféru městečka San Benedetta del Tronta založeného před více než tisíci lety. Souběžně s pěší promenádou vede i cyklistická stezka, která Vám umožní během několika minut se přemístit z jednoho konce města na druhý a na chvíli zapomenout a osvobodit se od Vašeho auta.

Martinsicuro leží přesně na hranici obou krajů, tvořené řekou Tronto. Na severním břehu se nachází centrum Palmové riviéry - San Benedetto del Tronto, na jižním břehu městečko Martinsicuro. Má příjemné klima, které je pro našince vyhovující od května až do konce září. Naleznete v něm vše, co k příjemně strávené dovolené patří: restaurace, pizzerie, obchody, bary. Ožívá se západem slunce a pulzuje až do pozdních nočních hodin.

sport a zábava:
Pro malé i velké návštěvníky je zde aquapark Onda Blu v Tortoretu, naleznete zde více jak 25 atrakcí od malých tobogánů pro děti až po „crazy kamikadze“, ze které budou mít strach i leckteří dospělí. Pro ty, kteří dají přednost historii a kultuře, doporučujeme navštívit městečko Colonnella (cca 20 km), kde se našly pozůstatky ještě z doby neolitu. Za návštěvu stojí městečko Ascoli Piceno ve vnitrozemí, na úpatí Apenin (cca 30 km od San Benedetta). Město je vystavěné podle římského způsobu a později dle středověkých zvyků. Každoročně se zde v letních měsících pořádá mnoho historických slavností. Každý, kdo hledá kousek nedotčené přírody, jistě rád navštíví jeskyně Frasassi (cca 120 km od San Benedetta), ve kterých se nachází různorodé propasti a jeskyně plné krápníků, jezírka, studny a malé tunely.


nabídka ubytování cena od od pláže strava relax bus letadlo pes
Kemp Riva Nuova - 0 m BS ne ne ne ne
kontakt facebook aacount google plus account