cestovní kancelář SKY TOURS zimní pobyty, letní pobyty, lázeňské pobyty, poznávací zájezdy, dovolená


Guardavalle Marina
Přímořská oblast Guardavalle Marina vyrostla při pobřeží Jónského moře v posledních letech. Původní městečko Guardavalle (10 km), jehož počátky spadají do 8. stol., má do dnešní doby zachovalé historické centrum s množstvím zajímavých památek a historických budov.

Kam na Výlet?
CATANZARO (Hlavní město provincie a regionu leží na náhorní plošině, která se svažuje k jihu, východu i západu. Známé průmyslové centrum a sídlo arcibiskupa. Uprostřed stojí katedrála a kostel San Domenico (nebo Chiesa del Rosario), který je vyzdoben vzácnými obrazy a sochami. Krásný rozhled je z Via Bellavista na jižní straně města a z městské zahrady na východě.)
STILO (Zemětřesením poškozené městečko, ležící na úpatí hory Monte Consolino, je městem filozofa Tommase Campanelly. Historicky a kulturně cennou památkou je známá cihlová bazilika Cattolica z 10. století.)
GERACE Dnes národní památka a romantické městečko s charakteristickými uličkami, paláci a obchůdky se řemeslnou výrobou v historickém centru, slavné díky své velkolepé katedrále, největší církevní stavbě v Kalábrii. Na nejvyšším místě městečka se na skále tyčí ruiny normanskému hradu. Za návštěvu stojí také kostel sv. Františka (Chiesa San Francesco) a kostel San Giovannello.

nabídka ubytování cena od od pláže strava relax bus letadlo pes
Villaggio Faro Punta Stilo 2 890 Kč 0 m BS ne ne ne ano
kontakt facebook aacount google plus account