cestovní kancelář SKY TOURS zimní pobyty, letní pobyty, lázeňské pobyty, poznávací zájezdy, dovolená


moře a pláže
zdejší pláž, rozprostírající se podél komuny Comacchia dlouhá celkem 23 km, je především rodinného charakteru, vhodná pro rodiny s dětmi. Zatímco si budou vaše děti hrát nebo se v bezpečí koupat, můžete se bezstarostně opalovat.
Také v Lido di Pomposa můžete stejně jako v ostatních „Lidech“ (je jich celkem 7 di Comacchio) praktikovat různé druhy sportů, navštívit různé puby, restaurace, pizzerie nebo podnikat exkurze do přírody, zkrátka se bavit.
Pláže jsou zde s jemným zlatavým pískem. Převládají zde soukromé pláže, kde si můžete pronajmout plážový servis (některé kapacity mají zahrnuto v ceně), ke kterým většinou nechybí sprchy, aby jste se mohli po koupání v moři pohodlně opláchnout. Nechybí samozřejmě i veřejné pláže.
možnosti a zábava
„Il Parco del Delta del Po“ Delta řeky Pád nabízí řadu možností jak lze tento přírodní park poznat- pěšky, na kole, na koni nebo loďkou. Delta řeky Pád skýtá řadu charakteristických a ekologických území, které ji činí jedinečnou svého druhu. Pokrývá plochu více než 52.000 ha, která je považována za nejproduktivnější a nejbohatší co do biologické rozmanitosti. V Lidech Comacchia je řada velmi známých diskoték, tudíž oblast vhodná nejen pro rodiny s dětmi. Pro rodiny a mladistvé doporučujeme velký zábavný park Mirabilandia s řadou zábavních a vodních atrakcí nejen pro děti, který je vzdálen pouhých 50 km a jistě stojí za návštěvu.
Dalším velkým plus této oblasti je jeho strategická poloha z hlediska uměleckého a kulturního. Oblasti jako Ravenna, Ferrara, San Marino, Benátky, Florencie nabízejí plnohodnotnou variantu místo dne stráveného u moře. Další menší městečka jako Comacchio, Goro, Gorino, Mesola a Pomposa neodmyslitelně patří k historii a tradicím tohoto jaderského kouta.

 
 

nabídka ubytování cena od od pláže strava relax bus letadlo pes
Camping Vigna Sul Mar - 10 m BS ne ne ne ano
Holiday Village Florenz - 100 m BS ne ne ne ano
Villaggio Barricata - 300 m BS ne ne ne ano
Villaggio Park Gallanti - 50 m BS ne ne ne ne
kontakt facebook aacount google plus account