cestovní kancelář SKY TOURS zimní pobyty, letní pobyty, lázeňské pobyty, poznávací zájezdy, dovolená


Casalbordino Lido
 
Populární letovisko s písečnými plážemi leží na pobřeží Costa dei Trabucchi. Nedaleko je krásné skalnaté pobřeží přírodní rezervace Riserva Naturale Marina di Punta d\'Erce , které se také říká „malá Normandie“.

Jedná se také o pobřežní město s bohatou historií, velkým množstvím památek a nejznámějším přístavem v regionu každoročně přiláká tisíce turistů. Okolní písečné pláže jsou užší, se skalnatými úseky, v některých místech s malými oblázky. V okolí stojí za pozornost městečko Lanciano, známé poutní místo.

Kam na výlet?
ŘÍM (okouzlující hlavní město se známými památkami, jako je např. Coloseum, Forum Romanum, Kapitol s jezdeckou sochou Marka Aurelia, Fontána di Trevi, Španelské schody, Panteon – nejstarší antický chrám na světě, Vatikán s Bazilikou sv. Petra. Autobusové zájezdy se pořádají z Martinsicura, Silvi Marina)
ATRI A SILVI ALTA (městečka s typickou abruzzskou architekturou, z obou míst, která leží asi 400 m nad mořem, je nádherný výhled na celé pobřeží i na pohoří Gran Sasso)
AQUAPARK (Montesilvano, Tortoreto Lido, Vasto)
L’AQUILA (hlavní město regionu a významné kulturní centrum s mnoha památkami, které bylo v roce 2009 zasaženo zemětřesením, i tak stojí ale za návštěvu)
GRAN SASSO (krásné hory v národním parku, kde je možné vidět ojedinelé druhy rostlin a živočichů (abruzzský kamzík, orel královský, nejedovatá zmije orsínská)

nabídka ubytování cena od od pláže strava relax bus letadlo pes
Villaggio Poker 9 990 Kč 0 m BS ne ne ne ano
kontakt facebook aacount google plus account