cestovní kancelář SKY TOURS zimní pobyty, letní pobyty, lázeňské pobyty, poznávací zájezdy, dovolená


Villa Rosa
 
Region Abruzzo a jeho provincie L’Aquila, Teramo, Chieti a Pescara patří k \"zeleným\" regionům Evropy. Národní park Abruzzo stejně tak jako mnoho přírodních rezervací utváří přímo příkladně konečný vzhled této krajiny. Fascinace přírody se kromě toho odráží rozmanitým způsobem v jeskyních, termálních pramenech a jezerech. Velmi atraktivní je pobřežní pásmo tohoto regionu, mělké a zlatavé písečné pláže zaručují zábavu u vody pro celou rodinu.

Vila Rosa
Villa Rosa je velmi pěkná, klidná část městečka s komfortními rezidencemi, apartmánovými domy a hotely uprostřed pěkných zahrad, která navazuje na živé letovisko Alba Adriatica. Villa Rosa je ideálním místem pro rodinnou dovolenou - v blízkosti písečné pláže, v klidném prostředí, zároveň však nedaleko zábavy v sousední Alba Adriatica.

Kam na výlet?
ŘÍM (okouzlující hlavní město se známými památkami, jako je např. Coloseum, Forum Romanum, Kapitol s jezdeckou sochou Marka Aurelia, Fontána di Trevi, Španělské schody, Panteon – nejstarší antický chrám na světě, Vatikán s Bazilikou sv. Petra. Autobusové zájezdy se pořádají z Martinsicura, Silvi Marina)
ATRI A SILVI ALTA (městečka s typickou abruzzskou architekturou, z obou míst, která leží asi 400 m nad mořem, je nádherný výhled na celé pobřeží i na pohoří Gran Sasso)
AQUAPARK (Montesilvano, Tortoreto Lido, Vasto)
L’AQUILA (hlavní město regionu a významné kulturní centrum s mnoha památkami, které bylo v roce 2009 zasaženo zemětřesením, i tak stojí ale za návštěvu)
GRAN SASSO (krásné hory v národním parku, kde je možné vidět ojedinělé druhy rostlin a živočichů (abruzzský kamzík, orel královský, nejedovatá zmije orsínská)

nabídka ubytování cena od od pláže strava relax bus letadlo pes
Apartmány Capri 4 540 Kč 200 m BS ne ne ne ano
Apartmány Donizetti 5 290 Kč 80 m BS ne ne ne ano
Apartmány Gabbiano 5 290 Kč 30 m BS ne ne ne ano
Apartmány Girasole 5 290 Kč 300 m BS ne ne ne ano
Residence Hotel Park*** - 50 m BB ne ne ne ne
Rezidence Mare Blu 13 390 Kč 350 m BS ne ne ne ne
kontakt facebook aacount google plus account