cestovní kancelář SKY TOURS zimní pobyty, letní pobyty, lázeňské pobyty, poznávací zájezdy, dovolená


Porto Recanati
Porto Recanati
Porto Recanati
 
Uprostřed středo-italského regionu Marche leží známé letní letovisko Porto Recanati. Je to malé městečko uzavřené v zátoce obklopené horou Monte Conero. Mnoho turistů z celé Evropy sem jezdí trávit svou dovolenou plnou klidu a odpočinku.

Porto Recanati nabízí dlouhé pláže s jemným pískem. Hotelová a další ubytovací centra jsou určená pro všechny typy turistů. Kromě klasického vybavení jako lehátek a slunečníků, můžete využít plážových barů, sportovních areálů či služeb animátorů, kteří vám jistě vaší dovolenou zpříjemní. Cesta podél pláží je pouze pro pěší, proto se zde můžete klidně procházet i s malými dětmi. Pro malé i velké je zde zábavní centrum Pista del Conero. Kromě bazénů a tobogánů si zde můžete zazávodit na motokárách nebo si večer zajít na oblíbenou diskotéku.
Památky

Historickou dominantou Porto Recanati je středověký hrad Castello Svevo. Původně měl chránit město před piráty a nájezdy Turků, dnes se zde nachází Arena B. Gigli, v níž se koná mnoho koncertů a jiných kulturních událostí.
Speciality

Pokud vás procházka městem unaví, v Porto Recanati je mnoho typických trattorií, tradiční je Brodetto di Porto Recanati – rybí polévka, do které se přidává divoký šafrán. K ní vám jistě rádi nabídnou Pane Nociato – chléb ochucený sýrem, pepřem, ořechy a hrozinkami.

nabídka ubytování cena od od pláže strava relax bus letadlo pes
Villaggio Bella Mare - 20 m BS ne ne ne ne
Villaggio Paradise Vacanze 3 990 Kč 450 m BS ne ne ne ano
Villaggio Pineta Club - 0 m BS ne ne ne ne
Villaggio Riva Musone - 100 m BS ne ne ne ne
kontakt facebook aacount google plus account