cestovní kancelář SKY TOURS zimní pobyty, letní pobyty, lázeňské pobyty, poznávací zájezdy, dovolená


Silvi Marina
 

Silvi Marina
Příjemné městečko Silvi Marina leží asi 140 km pod Anconou. Je výhodně položeno při úpatí hor, které vytvářejí clonu proti nepříznivým vlivům a tak zde příjemné letní počasí trvá od začátku května až do konce září. Okolí najdete spoustu tipů na výlety - vždyť v blízkém pohoří Gran Sasso je několik národních parků a přírodních rezervací. Hned za městem se začínají zvedat zelené kopce s půvabnou venkovskou krajinou vybízející k procházkám či výletům na kole, nedaleká historická městečka jako např. Atri nebo Penne zaujmou typickou středoitalskou architekturou a cennými památkami.

Sport a zábava:
obchody i restaurace, tenisové kurty, vodní sporty na pláži, možnost různých fakultativních výletů (k dokoupení na místě).

Kam na výlet?
ŘÍM (okouzlující hlavní město se známými památkami, jako je např. Coloseum, Forum Romanum, Kapitol s jezdeckou sochou Marka Aurelia, Fontána di Trevi, Španělské schody, Panteon – nejstarší antický chrám na světě, Vatikán s Bazilikou sv. Petra. Autobusové zájezdy se pořádají z Martinsicura, Silvi Marina)
ATRI A SILVI ALTA (městečka s typickou abruzzskou architekturou, z obou míst, která leží asi 400 m nad mořem, je nádherný výhled na celé pobřeží i na pohoří Gran Sasso)
AQUAPARK (Montesilvano, Tortoreto Lido, Vasto)
L’AQUILA (hlavní město regionu a významné kulturní centrum s mnoha památkami, které bylo v roce 2009 zasaženo zemětřesením, i tak stojí ale za návštěvu)
GRAN SASSO (krásné hory v národním parku, kde je možné vidět ojedinělé druhy rostlin a živočichů (abruzzský kamzík, orel královský, nejedovatá zmije orsínská)


nabídka ubytování cena od od pláže strava relax bus letadlo pes
Apartmány Aquarium 6 090 Kč 50 m BS ne ne ne ano
Apartmány Green Marine 5 290 Kč 30 m BS ne ne ne ano
Apartmány Gugu, Mac 5 290 Kč 50 m BS ne ne ne ano
Apartmány Pinetina 5 890 Kč 30 m BS ne ne ne ano
Camping Village Europe Garden Centro Vacanze - 3000 m BS ne ne ne ne
Hotel Abruzzo Marina 5 845 Kč 0 m HB ne ne ne ne
Hotel Ideal 6 552 Kč 30 m HB ne ne ne ano
Rezidence Leonardo 5 790 Kč 0 m BS ne ne ne ano
Rezidence Paradiso 6 690 Kč 0 m BS ne ne ne ano
Rezidence Timoteo 6 690 Kč 30 m BS ne ne ne ano
kontakt facebook aacount google plus account