cestovní kancelář SKY TOURS zimní pobyty, letní pobyty, lázeňské pobyty, poznávací zájezdy, dovolená


 
Jezero Turnersee – je dalším teplým jezerem v jižních Korutanech s teplotou vody až 28 °C. Jezero má stejně jako Klopeinersee kvalitu pitné vody. Je spíše klidnějšího a přírodnějšího charakteru než jeho nejbližší “kolega” Klopeinersee. Turnersee je totiž již několik let evropskou chráněnou oblastí Natura 2000. Tím byla zachována přirozenost jezera. Není obestavěno kolem dokola, ale obklopeno přírodním pásem rákosu. Jedinečnost a přirozenost mu dodávají také výhledy na pohoří Karavanky. Doporučujeme tedy hlavně pro ty, kteří upřednostňují přírodu a klid.
Strandbad Turnersee nabízí malé hřiště, plochu  na opalování o velikosti 1.000 m², přírodně zastínenná terasa s výhledem na Petzen a Hochobir, restaurace.
Strandbad Ilsenhof je vhodná zejména pro rodiny i s nejmenšími dětmi, k dispozici je dětské hřiště, molo pro parádní skoky, občerstvení, prostor na opalování s dostatkem přírodního stínu.
Strandbad Hobel - Turnerseehof jižní strana jezera Turnersee, velký trávník cca 3.000 m², pozvolný vstup do voy, dětské hřiště, občerstvení, kabiny, skříńky, loděnice s velkým úložným prostorem.


nabídka ubytování cena od od pláže strava relax bus letadlo pes
Apartmánový dům Breznik - 400 m BS ne ne ne ne
Dům Angelika - 800 m BS ne ne ne ano
Hotel Turnersee*** - 1000 m HB ne ne ne ano
kontakt facebook aacount google plus account