cestovní kancelář SKY TOURS zimní pobyty, letní pobyty, lázeňské pobyty, poznávací zájezdy, dovolená


 

Jedno město a 40 míst: vrchol prázdninové rozmanitosti


Alpské a půvabně vesnické. Uprostřed přírody a přitom blízko ruchu velkoměsta. Innsbruck je městským centrem, najdete zde památky, rozmanitou restaurační scénu a akce. Menší i větší města v okolí nabízejí spoustu volnočasové zábavy. Ať už za památkami, turistikou, lyžováním, cyklistikou, horolezectvím – region Innsbruck nabízí to, po čem vaše srdce touží.

Zažijte symbiózu města a venkova! Protože: Město těží z rozmanité nabídky sportů a rušných zvyklostí v okolních městech. Lokality zase těží z městského stylu Innsbrucku. Jako host ve venkovském ubytování si také můžete užít městský život: od divadel po restaurace, od akcí po nákupy. Nemusíte si vybírat život na venkově nebo dovolenou ve městě. Obojí je možné v regionu Innsbruck.

INNSBRUCK A MÍSTA K NAVŠTÍVENÍ


Nejdůležitější Zlatá střecha, dominanta Innsbrucku v srdci starého města, postavená císařem Maxmiliánem. Nebo císařský Hofburg, Hofkirche a Hofgarten. V pozadí Nordkette, brána do Karwendelu. Ten pohled si zamilujete stejně jako my! Protože nikde jinde nejsou hory a město tak blízko u sebe. Alpské panoráma vás obklopí kamkoli: na procházce středověkým starým městem, pod stinnými arkádami až k barevným řadám domů.nabídka ubytování cena od od pláže strava relax bus letadlo pes
Hotel Bon Alpina - 1800 m AI ne ne ne ano
Hotel Edelweiss - 0 m HB ne ne ne ne
Landhotel Jäger 1 580 Kč 5000 m ano ne ne ano
kontakt facebook aacount google plus account