cestovní kancelář SKY TOURS zimní pobyty, letní pobyty, lázeňské pobyty, poznávací zájezdy, dovolená


Schladming - Dachstein Přejít k nabídce ubytování

Schladming-Dachstein: extrémně široká nabídka letních aktivit pro každého
Schladming-Dachstein není jen rájem lyžařů v zimních měsících pod hlavičkou konsorcia Ski Amadé, ale i čistá příroda, zábava, relaxace a skvělé sportovní zázemí během letní dovolené v tomto překrásném koutu Štýrska. Krajina je zde doslova a do písmene ideální pro pěší turistiku, horolezectví, cyklistiku silniční i tu na horském kole. Oblast Schladming-Dachstein je místo zasvěcené pohybu a aktivním hostům, včetně rodin s dětmi. Nezáleží na tom, zda jste spíše „pohodáři“ nebo extrémní sportovci, rekreační oblast Schladming-Dachstein má pro každého nabídku letních aktivit šitou na míru.

CO OBLAST NABÍZÍ:
pěší, cyklistická a vysokohorská turistika, horolezectví, paragliding, Mountain go-carts, nordic walking, jízda na koních, golf, minigolf, vodní a lázeňský komplex GrimmingTherme v Bad Mitterndorfu, vodní centrum ve Schladmingu, venkovní koupaliště, canyoning, rafting, lanové parky, dětský park Ramsau Beach, tenis, squash, letní bobová dráha Rittisberg Coaster, lukostřelba, půjčovna e-kol, bowling, letní lyžování na ledovci Dachstein, Dachstein Sky Walk a ledovcová jeskyně

Ráj turistů i milovníků zábavy
Mohutné vápencové stěny věčně bílého Dachsteinu s jeho ledovcem, nesčetné horské vrcholy připomínající vzdouvající se vlny kamenného moře a mezi nimi temně modrá horská jezera a svěže zelené pastviny – tak vypadá pozemský ráj v Schladmingských Taurách. Nekonečné kilometry tras pro horská kola čekají na milovníky horské cyklistiky, k nebi se tyčící vrcholy čekají na své dobyvatele a přes 300 horských jezer se těší na to, až budou moci osvěžit tělo i mysl pěších turistů. Nedozírné jsou pak možnosti večerní zábavy a relaxace, k návštěvě vybízejí bary, restaurace a celé do rána žijící centrum městečka Schladming.

SommerCard – jedna z nejlepších slevových karet v celých Alpách
Se slevovou kartou SommerCard získáte řadu služeb a přístup k nejzajímavějším místům regionu za snížené ceny. Do horských výšin Vás vyveze řada lanovek v letním povozu, golfisté mohou vyzkoušet některé z 5 místních hřišť. Zapomenout nesmíme ani na vodní a lázeňský komplex GrimmingTherme v Bad Mitterndorfu či vodní centrum ve Schladmingu. Adrenalinovou zábavu poskytnou Mountain go-carts v Hochwurzenu, canyoning, rafting, lanové parky či letní bobová dráha Rittisberg Coaster.

Masiv Dachsteinu a jeho ledovec – nám nejbližší opravdové velehory
Na Dachsteinském ledovci Vás zaujme Dachstein Sky Walk, nová panoramatická vyhlídka umožňující dohlédnout až na vrcholky Šumavy, visutý most a ledovcová jeskyně, je zde i možnost letního lyžování. Dovolená uprostřed nejkrásnější horské oblasti Štýrska, zeleného srdce Rakouska, Vám přinese řadu opravdu vzrušujících zážitků. Velmi příznivá je vzdálenost z ČR jen těsně přesahující 400 km z Prahy i z Brna.

UŽITEČNÉ ODKAZY:
www.schladming-dachstein.at/de/urlaubsthemen/sommer
www.ramsau.com/sommerurlaub/sommer-card
www.skiamade.com/de/sommer

nabídka ubytování cena od od pláže strava relax bus letadlo pes
Aparthotel Ferienalm 2 430 Kč 6600 m BS ano ne ne ne
Aparthotel Raunerhof - 0 m AI ne ne ne ne
Berghotel Dachstein 1 070 Kč 6500 m ano ne ne ne
Dům Hermann - 0 m BS ne ne ne ano
Erzherzog Johann**** - 0 m HB ne ne ne ne
Gasthof Taferne*** - 2500 m HB ne ne ne ano
Hotel Ferienalm Schladming 1 510 Kč 6600 m FB ano ne ne ne
Hotel Neue Post 4 050 Kč 6500 m HB ano ne ne ne
Hotel Pariente 1 820 Kč 8000 m HB ano ne ne ne
Hotel Berghof Mitterberg - 0 m HB ne ne ne ne
Hotel Burgfellnerhof**** - 0 m HB ne ne ne ne
Hotel Gut Raunerhof - 0 m AI ne ne ne ano
Hotel Kielhuberhof**** - 0 m HB ne ne ne ano
Hotel Planai*** - 0 m FB ne ne ne ano
Hotel Post - 0 m AI ne ne ne ne
Hotel Sonneck*** - 0 m BB ne ne ne ano
Hotel Waldfrieden**** - 0 m HB ne ne ne ne
JUFA Schladming*** - 0 m HB ne ne ne ano
Landhaus St. Georg - 0 m FB ne ne ne ne
Penzion Hofweyer*** - 0 m HB ne ne ne ano
Penzion Reiter*** - 0 m HB ne ne ne ano
kontakt facebook aacount google plus account