cestovní kancelář SKY TOURS zimní pobyty, letní pobyty, lázeňské pobyty, poznávací zájezdy, dovolená


Salcbursko Vám nabízí nespočet aktivit k vyžití na dovolené!

Pro dobrodružnější typy tato destinace nabízí aktivní dovolenou. V létě si můžete vybrat z několika cyklo tras a užít si krásné přírody. Pro odpočinek tato oblast nabízí wellnes hotely s co nejvyšší úrovní. Pokud máte rádi přírodu, pak navštivte Národní park Vysoké Taury, nebo Svět ledových obrů – největší ledovou jeskyni světa, do které se radši pořádně oblečte, nebo Krimmelské vodopády, které jsou nejvyšší v Evropě. Z historických památek můžete navštívit hrad zážitků Hohenwerfen se speciálními atrakcemi. Dále si můžete vybrat jednu ze 7 tras pro požitkáře, ke kterým patří například trasa pro milovníky piva, ryb, sýra a dalších.

Dále Salcbursko získalo ocenění „Certifikát léta na pastvinách“, které zahrnuje 154 prověřených chalup v pastvinách po Salcbursku. Tyto chalupy jsou jedinečné, tradiční, produkují domácí produkty z regionu, které si mohou turisté zakoupit. Co se týče hygienických podmínek ty jsou striktně dodržovány. Také se zde konají kulturní a umělecké akce, kterých se turisté mohou zúčastňovat. Patří mezi ně například umělecké dílny či hudební koncerty.

Město Salzburg, které nabízí řadu kulturních památek, tradiční gastronomii, ubytování a nakupování, se nedá opomenout. Návštěvník si zde může pořídit Salcburskou kartu. V ceně této karty je doprava po městě a vstup na všechny památky, které bude chtít ve městě navštívit. Jednou ze zajímavostí je, že se můžete podívat do domu, kde se narodil W. A. Mozart. Další velkou kulturní událostí je Salcburský festival, který se poprvé konal v roce 1920. Historické centrum Salcburku je zapsáno na světové kulturní dědictví UNESCO a už jen to poukazuje na to, že byste měli toto město navštívit.

nabídka ubytování cena od od pláže strava relax bus letadlo pes
Apartmány Katharina - 0 m BS ne ne ne ano
Dům Alpenblick - 0 m BS ne ne ne ne
Dům Moosen (NKI) - 0 m BS ne ne ne ano
Erholungshotel Kaltenhauser**** - 0 m HB ne ne ne ne
Gasthof Werfenerhof 1 100 Kč 9600 m HB ano ne ne ne
Gasthof Geronimo*** - 0 m HB ne ne ne ano
Gasthof Venedigerblick*** - 0 m HB ne ne ne ne
Hotel Aktiv & Wellness Alpina**** - 0 m HB ne ne ne ne
Hotel Dax**** - 0 m HB ne ne ne ano
Hotel Gasthof Bad Hochmoos*** - 0 m HB ne ne ne ne
Hotel St. Hubertus**** - 0 m AI ne ne ne ne
Hotel Tauernhof**** - 0 m FB ne ne ne ano
Hotel Tirolerhof**** - 0 m HB ne ne ne ne
Landgasthof Torrenerhof - 3500 m AI ne ne ne ano
Hotel Martinerhof *** - 0 m AI ne ne ne ne
Pension Alta Vista*** - 0 m HB ne ne ne ano
kontakt facebook aacount google plus account