cestovní kancelář SKY TOURS zimní pobyty, letní pobyty, lázeňské pobyty, poznávací zájezdy, dovolená


Saalbach - Hinterglemm / Fieberbrunn Přejít k nabídce ubytování

Saalbach / Hinterglemm v údolí Glemmtal v Salcbursku patří po nedávno realizovaném lanovkovém spojení s tyrolským Fieberbrunnem mezi největší propojené skiareály v Evropě. I v letní sezóně má však mnohé co nabídnout.

Za zmínku stojí třeba jedinečná stezka v korunách stromů s 200 metrů dlouhým visutým mostem nebo Flying Fox XXL, což je adrenalinový let v závěsu na laně o délce 1,6 km střemhlav rychlostí až 130 km/h nad špičkami stromů.
„Za kopcem“ ve Fieberbrunnu lze zase vyzkoušet 1.160 metrů dlouhou bobovou dráhu Timoks Coaster.

Za pestrou paletu další zábavy a čilejším společenským ruchem lze zajet do nedalekého prestižního střediska Zell am See u jezera Zeller See.

Ale vraťme se zpět do údolí Glemmtal. Ráno vás zde přivítají zlaté paprsky slunce a dechberoucí výhledy na hory. Hned budete mít inspiraci dát si batoh na záda a vyrazit na některou z více než 400 kilometrů turistických stezek, které na vás čekají. Vyberete si, ať už hledáte sportovní či nenáročné túry, zdolávání nejvyšších vrcholů nebo příjemnou panoramatickou procházku. Až šest kabinkových lanovek, jež jsou v provozu v létě, umožňuje rychlý nástup na trasu a přivede vášnivé turisty přímo na nejkrásnější turistické stezky. Ti, kteří dávají přednost sedlu kola, najdou v Glemmtalu přes 400 km dobře značených cyklistických tras a stezek. Freerideři a sjezdaři mohou také využít až 9 lanovek přepravujících kola a vybrat si z více než 70 km sjezdovek. Díky této rozmanitosti je Saalbach / Hinterglemm pravděpodobně tou nejúžasnější cyklistickou oblastí v Rakousku.

Rodiny s dětmi zde ovšem také v létě najdou celou řadu atrakcí – tematické turistické stezky, dobrodružné hry, zábavu při koupání a spoustu aktivit v celém údolí Glemmtal, které nenabízí žádný prostor pro nudu.

Joker Card je u vybraných kapacit v ceně (zdarma využívání místních lanovek, volný vstup do zážitkového bazénu, možnost využívání místních autobusů, minigolf, tenisové kurty a řada atraktivních slev u partnerských podniků).

Neporazitelná JokerCard:
Kartu JokerCard obdržíte u vybraných kapacit přímo při příjezdu na recepci hotelu. JokerCard je platná po celou dobu pobytu. Kromě zahrnutých partnerů, jejichž služby můžete využívat zdarma, nabízí také řadu bonusových partnerů, kteří nabízejí pro držitele JokerCard zajímavé slevy na mnoho atrakcí v oblasti Saalbach Hinterglemm stejně tak jako v celé oblasti Salzburger Land!
Karta je v platnosti pro letní sezonu od cca půlky května do půlky října. Karta je vydána pro období Vašeho pobytu a může být tedy čerpána pouze po dobu Vašeho pobytu.


nabídka ubytování cena od od pláže strava relax bus letadlo pes
Alpenparks Resort Rehrenberg - 0 m BS ne ne ne ano
Apartmánový dům Paulina 1 950 Kč 13700 m BS ano ne ne ne
Berger's Sporthotel*** - 0 m HB ne ne ne ne
Berghotel Seidl Alm*** - 0 m ne ne ne ne
Hotel Gollingerhof*** - 0 m HB ne ne ne ne
Hotel Austria 1 600 Kč 22000 m ano ne ne ne
Hotel Alpenblick*** - 0 m HB ne ne ne ne
Hotel Austria*** - 0 m AI ne ne ne ne
Hotel BOUTIQUE LODGE **** - 0 m BB ne ne ne ano
Hotel Das Neuhaus**** - 0 m HB ne ne ne ano
Hotel Eva Village**** - 0 m HB ne ne ne ano
Hotel Gamshag*** - 0 m HB ne ne ne ano
Hotel Gungau*** - 0 m HB ne ne ne ne
Hotel Hindenburg*** - 500 m HB ne ne ne ne
Hotel Landhaus Tannenberg*** - 0 m HB ne ne ne ano
Hotel Pinzgauerhof*** - 0 m HB ne ne ne ano
Hotel Residence Hochalm**** - 0 m HB ne ne ne ano
Hotel Tiroler Buam**** - 0 m HB ne ne ne ano
Hotel Wachter*** - 0 m HB ne ne ne ne
Hotel Wechselberger*** - 0 m HB ne ne ne ano
JUFA Alpenhotel Saalbach 2 060 Kč 16700 m HB ano ne ne ne
Hotel Lindenhof *** - 0 m HB ne ne ne ne
Pension Böhmerwald 930 Kč 20000 m BB ano ne ne ne
Hotel VIEW (ex. Sonnblick)*** - 0 m HB ne ne ne ne
Sporthotel Fontana 6 000 Kč 1300 m AI ano ne ne ne
kontakt facebook aacount google plus account