cestovní kancelář SKY TOURS zimní pobyty, letní pobyty, lázeňské pobyty, poznávací zájezdy, dovolená


Dovolená pro rodiny s dětmi

Olympijský region Seefeld je ideálním dovolenkovým cílem pro rodiny s dětmi. Obklopení majestátními horami rakouských Alp, lesy, loukami a horskými jezery, se zde děti cítí jako na fantastické cestě do dobrodružného hřiště přírody
Atrakce jako soutěska
Leutascher Geisterklamm, naučná stezka Bienenlehrpfad a horský ráj Gaistal jsou pozoruhodnou příležitostí pro všechny rodiny, které chtějí svým menším i větším přiblížit svět přírody, také pomocí zábavné didaktické nabídky.

Turistika a vysokohorská turistika
Olympijský region jistě rozbuší srdce každého milovníka turistiky a horolezectví. Nedotčená příroda, čerstvý vzduch a bujná vegetace, ze které vyčnívají vrcholky
Wetterstein, alpský park Karwendel a přírodní rezervace Wildmoos jsou opravdovým rájem pro ty, co milují hory a chtějí splynout tělem i duší.
Running
& Nordic Walking Arena – síť tras o celkové délce cca 270 km stejně tak jako 650 km turistických a vysokohorských tras nejrůznějších druhů obtížností jistě potěší milovníky turistiky, nordic-walkingu, vysokohorské turistiky a všechny ty, kteří se chtějí na zdravém vzduchu „pouze“ udržovat ve formě.
Kromě turistických tras, horských tras a horolezeckých tras vyznamenaných pečetí kvality pro cesty, zajištění bezpečnosti nebezpečných míst a značení, se nachází v oblasti 60 chat a
horských chat, které zvou k odpočinku a osvěžení.
Rovněž doporučujeme vyzkoušet různé tematické trasy jako
Jakobsweg, Adlerweg nebo Kulturwanderweg, kde zjistíte více o zvláštnosti fauny, flory a zvyklostech místního regionu.
Jedinečné v Tyrolsku a na celém alpském území jsou široké, rovné a bezbariérové promenádní turistické trasy, které jsou z části schůdné také v zimě.
Milovníci kol a horských kol se zde mohou zcela oddat své vášni – uprostřed hor, zeleně, nedotčené přírody a na čerstvém vzduchu se můžete na dvou kolech vydat na průzkum regionu. Region nabízí 570 km cyklotras. Co více si přát? Trasy se samozřejmě liší svou délkou a obtížností, a tak rodiny, příležitostní jezdci, milovníci horských hor, sportovci a profíci najdou pro sebe vždy tu pravou trasu.
Po cestě cyklotras nechybí řada tradičních horských chat, které lákají k odpočinku a posilnění. Den na kole nabízí tak dobrou příležitost ochutnat typické pokrmy tyrolské kuchyně a odkrýt jejich aroma a kulinářské tradice.
V regionu se nachází také na
20 půjčoven elektrokol, které umožňují zdolat Seefeldskou plošinu na kole, a to bez „větší“ námahy.
Půjčit si můžete nejen elektrokolo, ale také „obyčejné kolo“ nebo horské kolo. V Seefeldu a okolí se nachází
řada půjčoven.
Cyklistické trasy v okolí Seefeldu:
http://maps.seefeld.com/de#overview,2626
Trasy pro elektrokola:
http://maps.seefeld.com/de#overview,2630
Doporučujeme zakoupit si aktuálního cykloprůvodce, ve kterém najdete 32 nejkrásnějších cyklotras s detailním popisem a profilem každé trasy. Je k dostání ve všech informačních centrech za cca 3 €.

Skiroll
Skiroll trasy aneb trasy pro kolečkové lyže. Milovníci severských sportů mohu své oblíbené disciplíny trénovat také v teplých obdobích roku, neboť „Nordische Kompetenzzentrum Seefeld“ nabízí se svým moderním biatlonovým areálem a novou trasou pro kolečkové lyže také v létě tuto možnost. Venkovní trasa pro kolečkové lyže o celkové délce 3,6 km je ideální pro všechny ty, co si chtějí vyzkoušet letní běžkování nebo jednoduše trénovat. Délku a výškový profil můžete libovolně volit dle svých fyzických a technických možností.  Variací je zde opravdu dost.

Golf
Golfové kluby Seefeldu nabízí milovníkům tohoto sportu možnost vylepšit svůj handicap, jednoduše v sugestivní atmosféře tyrolských Alp trénovat odpaly a k tomu si užívat kontaktu s kouzelnou přírodou. K renomovaným golfovým klubům patří například Golf Club Seefeld-Wildmoos, který je považován mezi lidmi z branže za jeden ze stovky nejlepších klubů světa. Dalším klubem je Golf Club Seefeld-Reith.

Kromě výše zmiňovaných možností nabízí region také řadu událostí, kterých se můžete zúčastnit. Přehledný program naleznete zde: https://www.seefeld.com/veranstaltungskalender

Věříme, že se Vám v regionu bude líbit a pokud byste měli nějaké dotazy, tak se na nás neváhejte obrátit


nabídka ubytování cena od od pláže strava relax bus letadlo pes
Hotel Stefanie 1 600 Kč 1100 m ano ne ne ne
Hotel Tyrol*** - 0 m HB ne ne ne ano
Hotel Tyrol Alpenhof - 0 m FB ne ne ne ne
Penzion Batzenhäusl*** - 0 m HB ne ne ne ne
kontakt facebook aacount google plus account