cestovní kancelář SKY TOURS zimní pobyty, letní pobyty, lázeňské pobyty, poznávací zájezdy, dovolená


Bad Kleinkirchheim - léto Přejít k nabídce ubytování

Bad Kleinkirchheim je slunné lázeňské městečko v blízkosti korutanského Národního parku Nockberge proslavené především léčivým účinkem místních pramenů. Je to jedno ze dvou největších lyžařských středisek Korutan, kdy jde o jednoho z mála zástupců ceněné kategorie resortů kombinujících špičkové lázně i sjezdovky, kde se pravidelně pořádají závody Světového poháru ve sjezdovém lyžování žen.

Novinkou střediska je od října 2020 Kaiserburg Bob – první bobová dráha v Korutanech s celoročním provozem o délce 1,4 km, s 26 zatáčkami, průměrným sklonem 12 % a rychlostí jízdy až 40 km/h, přímo u lanovky Kaiserburgbahn.

Báječnou relaxaci garantují 2 velká a architektonicky zajímavá lázeňská zařízení – Římské lázně a Lázně Svaté Kateřiny – napájená ceněnou, radon obsahující vodou z pramene o teplotě 36 °C. 

Letní dovolená v regionu Bad Kleinkirchheim je velmi rozmanitá: alpský svět pohoří Nockberge velmi přeje sportovní cykloturistice, dechberoucí panoramata vychutnáte na nenáročných pěších túrách, těšit se lze na nejvýše položené golfové hřiště v Korutanech, užijete si osvěžení v čisté vodě jezer Brennsee, Afritzer See nebo Millstätter See.

Atraktivní nabídku střediska dotvářejí restaurace, hospůdky, trhy a všemožné akce pro pobavení návštěvníků.


nabídka ubytování cena od od pláže strava relax bus letadlo pes
Apartmány Reichl 1 460 Kč 14700 m BS ano ne ne ne
COOEE Alpin Bad Kleinkirchheim*** - 0 m HB ne ne ne ano
Dům Weissmann - 0 m BS ne ne ne ano
Family & Sporthotel Kärntnerhof**** - 0 m FB ne ne ne ano
Hotel Kolmhof*** - 0 m HB ne ne ne ano
kontakt facebook aacount google plus account