cestovní kancelář SKY TOURS zimní pobyty, letní pobyty, lázeňské pobyty, poznávací zájezdy, dovolená


Nassfeld je hlavním magnetem údolí Gailtal na hranicích s Itálií - ať již jako slavné zimní středisko nebo jako oblíbené letovisko u jezera Pressegger See, rád se chlubí přívlastkem „nejslunečnější resort Korutan“.

Oblíbený je Nassfeld zejména pro milovníky pěší turistiky. Láká více než 1 000 km značených stezek vedoucích ve výšce od 600 do 2.800 m n. m.Najdete u nás úplně vše: naučné stezky, geologické stezky, turistické cesty, strmé výšlapy na vrcholy, okružní cesty, horolezecké výstupy i cesty do sousední Itálie. Nassfeld je díky své centrální poloze mezi horami a jezery perfektním výchozím místem.

Ani cyklistika nezaostává - nachází se zde přes 800 km cyklotras všech náročností. Dalším významným sportem je kanoistika a rafting na řece Gail.

S dětmi si užijete zábavy například návštěvou zábavního parku u jezera Presseggersee. Pro celou rodinu doporučujeme vyzkoušet lezení ve skalním labyrintu a lanovém centru nebo se proletět vzduchem na laně.. Za vyzkoušení určitě stojí zajímavá vodní stezka Aqua Trail a pašeráckoa stezka.

nabídka ubytování cena od od pláže strava relax bus letadlo pes
Almhotel Kärnten**** - 0 m AI ne ne ne ano
Alpenhotel Marcius - 0 m AI ne ne ne ne
Apartmánový dům Buchacher - 0 m BS ne ne ne ne
franz FERDINAND Mountain Resort - 0 m HB ne ne ne ne
Gasthof Michal - 13000 m HB ne ne ne ano
Hotel Alm Resort Nassfeld**** - 0 m AI ne ne ne ano
Hotel Berghof - 26 m HB ne ne ne ne
kontakt facebook aacount google plus account