cestovní kancelář SKY TOURS zimní pobyty, letní pobyty, lázeňské pobyty, poznávací zájezdy, dovolená


Nauders – Tiroler Oberland – Kaunertal - léto Přejít k nabídce ubytování

 
Nauders - Tiroler Oberland - Kaunertal
Nádherná horská krajina na hraničním trojúhelníku: Prázdninový region se rozprostírá mezi průsmykem Reschen, ledovcem Kaunertal a městečkem Prutz v údolí Inntal.

Region, který spojuje tyrolský Oberland se švýcarským Engadinem a jihotyrolským Vinschgau, se také říká Rhétský trojúhelník. Všechny mají společnou rétorománskou minulost, která se odráží i v mnoha místních názvech v údolích tyrolského Oberlandu. Velká vysokoalpská oblast mezi průsmykem Reschen, ledovcem Kaunertal a vesnicí Prutz v údolí Inntal se skládá ze tří prázdninových regionů, které se spojily a vytvořily síť: Nauders, Tyrolean Oberland a Kaunertal.

Rádi posouváte hranice na dovolené?
Pak je Nauders přesně tím pravým místem pro vaši letní dovolenou. A to nemyslíme jen obrazně! Pouhých pět kilometrů vás dělí v tyrolské turistické oblasti od hranic s Itálií a Švýcarskem. Zejména v létě nabízí turistická oblast na průsmyku Reschen nespočet možností, jak využít mírných venkovních teplot. Ať už jde o rodinnou dovolenou, romantický víkend nebo výlet s přáteli – v Nauders si každý najde své osobní letní maximum.

Cyklistika ve 3 zemích:
Ať už na horském, silničním nebo elektrokole – v cyklistické oblasti kolem Nauders na Reschen Pass si přijde na své každý biker. 2000 kilometrů stezek pro horská kola a cyklostezek. Souhrnné převýšení 80 000 metrů. Italské a švýcarské hranice jsou dost blízko na dotek – tak kdo by nechtěl skočit přímo do sedla? Těžko bychom hledali větší výběr tras a stezek, než je ta kolem rozlehlé náhorní plošiny Reschen Pass. Oblíbenou trasu si zde najde opravdu každý – ať už jde o otrlého i hobby cyklistu, mladého i starého. Nenáročná rodinná projížďka kolem jezera Reschen, akční singletrack v divokém Val d’Uina. Nebo byste dali přednost trase na silničních kolech v průsmyku Stelvio nebo úseku dálkové cyklostezky Via Claudia Augusta? To vše a mnoho dalších dobrodružství najdou vášniví cyklisté v cyklistickém El Doradu, to je Tyrolsko.

Zdroj: www.tirol.at
           www.nauders.com

nabídka ubytování cena od od pláže strava relax bus letadlo pes
Gasthof Kristall 1 060 Kč 8000 m HB ano ne ne ne
Hotel Astoria & Pension Tirol 1 600 Kč 7500 m ano ne ne ne
Hotel Belmont 1 030 Kč 10300 m BB ano ne ne ne
Hotel Mozart Vital 2 600 Kč 250 m ano ne ne ne
Hotel Regina 1 680 Kč 7500 m ano ne ne ne
Hotel Erika**** - 0 m HB ne ne ne ano
kontakt facebook aacount google plus account