cestovní kancelář SKY TOURS zimní pobyty, letní pobyty, lázeňské pobyty, poznávací zájezdy, dovolená


Prázdninové středisko Il Salice

poloha:
prázdninové zařízení je od soukromé, cca 80 m široké, písčito/ oblázkové pláže vzdáleno pouze cca 150 m. Od pláže je odděleno borovicovým lesem. Centrum Sibari je vzdáleno cca 5 km.

vybavenost a služby:
udržované, majiteli osobně vedené prázdninové zařízení s hotelem a campingovým místem. Zařízení disponuje: recepcí, klimatizovanou restaurací/ pizzerií, barem, minimarketem, novinovým stánkem, kadeřnictvím; pračka za poplatek, bezdrátové připojení na internet LAN, uzavíratelné parkoviště

ubytování:
37 ubytovacích jednotek, dobře a komfortně vybavené s kuchyňským a jídelním koutem, SAT- TV, sejfem, klimatizací, (cca 15. 6. - 15. 9.)/ topení (podle sezony).
AX1 pro 1-4 osoby (cca 45 m2): na dvě patra. Přízemí: obývací místnost s gaučem pro dvě osoby, sprcha/ WC, terasa. Schody do horního patra: dvoulůžkový pokoj, malá sprcha/ WC, balkon.
AX2 pro 1-6 osob (cca 60 m2): na dvě patra. Přízemí: obývací místnost s gaučem pro dvě osoby, sprcha/ WC, terasa. Schody do horního patra: 2 dvoulůžkové pokoje, malá sprcha/ / WC, balkon.
V ceně ubytování: na soukromé pláži 2 plážová křesla a 1 slunečník/ apartmán (cca 1.5.-30.9.)

sport a zábava:
velký, ve formě Kalábrie postavený bazén (cca 800 m2, cca 1.5.-30.9.) s lehátky a slunečníky, 2 volné tenisové kurty (s osvětlením), stolní tenis, volejbal, hřiště na fotbal, animační programy přes den a večer (cca 15.5.-15.9., v německém a italském jazyce) zdarma. Za poplatek: možnost půjčení kol, výlety, různé druhy vodních sportů, lanovka, golfové hřiště, ježdění na koni (cca 5 km)
Pro děti: miniklub (od 4-12 let cca 15.5.-15.9., pondělí – pátek cca 4 hodiny denně), dětský bazén, dětské hřiště, dětská herna.
domácí mazlíčci: malá rasa povolena, cca 25 €/ týden, v sezoně A/B bez poplatku

Ceny na přání v CK.

Nezávazně objednat


nabídka ubytování cena od od pláže strava relax bus letadlo pes
Apartmán Casa Franco - 500 m BS ne ne ne ano
Apartmány Casa de Luca - 600 m BS ne ne ne ano
Camping Thurium Villaggio**** - 100 m BS ne ne ne ne
Hotel Torre Marino*** - 0 m HB ne ne ne ne
Poggio di Tropea*** - 3000 m AI ne ne ne ano
Prázdninové středisko Il Salice - 150 m BS ne ne ne ne
Residence Esmeraldo - 350 m BS ne ne ne ano
Vila Tiziana 17 459 Kč 100 m BS ne ne ne ne
Villaggio Le Casette 1 690 Kč 10 m BS ne ano ano ne
Villaggio La Conchiglia - 400 m BS ne ne ne ano
kontakt facebook aacount google plus account