cestovní kancelář SKY TOURS zimní pobyty, letní pobyty, lázeňské pobyty, poznávací zájezdy, dovolená


Mezi kopcovitou krajinou na úpatí pohoří Montenegro a zlatavými plážemi Středozemního moře se rozprostírá půvabné městečko Calella. Jedním z jeho symbolů se stal maják na vrcholu kopce při vjezdu do města, který nemůžete přehlédnout a kam také vede pobřežní promenáda. Za návštěvu rozhodně stojí historické centrum s krásnými budovami a úzkými uličkami se spoustou obchůdků, taveren, barů a diskoték. Místo pro odpočinek Vám poskytne nádherný Dalmau Park.
Ideální pro: Calella je velmi živé letovisko, obzvláště v noci. Pro turisty všech věkových skupin je zde připraveno nepřeberné množství zábavy, proto doporučujeme zejména pro ty, kteří chtějí prožít aktivní dovolenou a nevadí jim rušnější noční život.

Kam na výlet?
BARCELONA + MONTSERRAT - návštěva horského benediktýnského kláštera Montserrat, v Barceloně si prohlédnete katedrálu Sagrada Familia, střed města i vrch Montjuic, okružní projížďka městem.
BARCELONA - FONTÁNY - panoramatická projížďka Barcelonou, navštěva nejvýznamnějších památek. Po setmění se rozzáří kaskáda fontán na vrchu Montjuic a představení světel, vody a hudby začíná.
WATER WORLD – celý den - vodní park Water World je umístěn nedaleko Lloretu de Mar (cca 6 km od Pinedy a Malgratu) - najdete v něm gigantické tobogány, skluzavky, různé druhy bazénů i s mořskými vlnami, „divokou řeku“, ale i restaurace, bary, dětskou zahradu, minigolf.
MARINELAND - kouzelné vodní středisko s bazény, tobogány, dětským bazénem, nezapomenutelnými představeními s delfíny a malou zoologickou zahradou.
COSTA BRAVA - lodí - celodenní výlet lodí dává skvělou příležitost poznat pobřeží Costa Brava nejen z pevniny, ale i z moře. Plavba trvá cca 1,5 hod.
STŘEDOVĚKÝ HRAD S VEČEŘÍ - středověký hrad knížat z Valltordery je položen asi 12 km od hotelů v městečku Tordera. Rytířským představením se přenesete do období před 400 lety a ocitnete se ve středověku. V průběhu večeře uvidíte turnajové ukázky „caballeros“, po jejich skončení následuje ukázka flamenca a taneční večer.
LA SIESTA DE SANTA SUSANNA - vystoupení typické španělské hudební skupiny „La Tuna“, která Vám předvede umění starošpanělských lidových písní, v průběhu večeře proběhne ukázka španělského flamenca.

nabídka ubytování cena od od pláže strava relax bus letadlo pes
Aparthotel Marblau ** - 400 m BS ano ano ano ne
Apartmány GHT Balmes 6 962 Kč 400 m BS ano ne ano ne
Apartmány Neptuno 8 991 Kč 300 m BS ano ne ano ne
Hotel Alegria Espanya 4 851 Kč 40 m HB ano ne ano ne
Hotel Balmes *** - 300 m HB ano ano ano ne
Hotel Bon Repos 3 646 Kč 400 m HB ano ne ano ne
Hotel Garbi *** - 50 m HB ano ano ano ne
Hotel GHT Maritim 5 121 Kč 50 m HB ano ne ano ne
Hotel Haromar 4 851 Kč 50 m HB ano ne ano ne
Hotel H-TOP Amaika 6 038 Kč 100 m HB ano ne ano ne
Hotel Les Palmeres 7 383 Kč 150 m HB ano ne ano ne
Hotel Mont Rosa 4 690 Kč 50 m HB ano ne ano ne
kontakt facebook aacount google plus account