cestovní kancelář SKY TOURS zimní pobyty, letní pobyty, lázeňské pobyty, poznávací zájezdy, dovolená


Hotel Zagreb***

Poloha:
Hotelový resort se nachází v letovisku Karlobag přímo u moře, u oblázkovo-štěrkové pláže (cca 50 m) s koupacími terasami. Leží pod vrcholky pohoří Velebit a nabízí výhled na ostrov Pag, kam můžete podnikat lodní výlety. Centrum s kavárnami, supermarket, restaurace a dětské hřiště jsou od hotelu vzdálené cca 200 m. Oblast je oblíbená pro své velmi příznivé klima, zdraví vzduch a čisté moře. V okolí hotelu najdete různé druhy pláží: přímo pod hotelem je velké opalovací betonové molo se schody do vody nebo žebříky, ohraničený mořský bazén pro děti, ale také oblázkové výběžky s pozvolnějším vstupem do vody (směrem na centrum).

Náš tip: nejen rodinám s dětmi doporučujeme navštívit pláž Tatinja, kam příjemnou procházkou podél moře dorazíte za cca 10 minut. Celá zátoka s vyhlášenou pláží je čistá, s pozvolným vstupem do vody a je zde také místní bar, kde se můžete občerstvit.

Vybavenost:
Hotel se skládá z hlavní a vedlejší budovy (cca 80 m vzdálená) a naleznete zde obchod se suvenýry, recepci, společenskou místnost, klimatizovanou restauraci, bar, velkou terasu s výhledem na moře, výtah a konferenční místnost. Hostům je dále k dispozici krytý bazén (otevřený celoročně – z části nově zrenovovaný) a venkovní bazén s lehátky a slunečníky dle dostupnosti.

Ubytování:

Pokoje byly v celém hotelu z 80% na přelomu roku 2019/ 2020 zrenovovány nebo z části renovovány a disponují koupelnou se sprchou nebo vanou, WC, klimatizací, fénem, SAT-TV, telefonem a lednicí.
Pokoje Standard:
dvoulůžkové pokoje bez balkonu s možností až 2 přistýlek pro děti se nachází v hlavní a vedlejší budově (cca 18-23 m2)
Pokoje Superior:
dvoulůžkové pokoje s balkonem a s možností až 2 přistýlek pro děti se nachází v hlavní budově a jsou orientované směrem na moře (cca 18-23 m2).
Suite: 2- pokojové prostorné pokoje s balkonem a s možností 2 přistýlek se nachází v hlavní budově, jsou orientované na moře (cca 46 m2)

Strava:

Plná penze - Snídaně formou bohatého bufetu, oběd a večeře formou bufetu (několikrát týdně večer s chorvatskými specialitami), , nápoje od 11,00-21,00 hod. (nealkoholické nápoje, čaj, káva, rozlévané pivo, domácí víno, lokální alkoholické nápoje dle nápojového lístku).

Více v ceně

Využití krytého bazénu (otevřeno celou sezónu, z části zrenovovaný)
Využití venkovního bazénu s lehátky a slunečníky dle dostupnosti zdarma (v provozu dle počasí od cca konce května do půlky září)
Několikrát týdně živá hudba od července do září
Animace pro děti a dospělé od konce června do začátku září (AJ)
Připojení na internet Wi-Fi v celém hotelu bez záruky kvality signálu

Slevy:

v případě 2 plně platících osob: 1. dítě do 11,9 let zdarma/ 2. dítě do 11,9 let: 50%, děti 12-15,9 let: 50%, 16-17,9 let: 30% (platí u všech typů pokojů)
Příplatky:
Pobytová taxa: cca 1,50 €/ osoba a den
Parkování: 3 €/ den/ auto
Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek cca 3 €/ den dle dostupnosti (lokální dodavatelé)
Domácí mazlíčci na vyžádání a za poplatek cca 6 €/ den


Check in: od 15,00 hodin, check out do 10,00 hodin.


* Ceny na vyžádání


Nezávazně objednat


nabídka ubytování cena od od pláže strava relax bus letadlo pes
Apartmány Kathy - 200 m BS ne ne ne ano
Apartmány Kraris - 130 m BS ne ne ne ano
Dům Daniel - 50 m BS ne ne ne ne
Dům Franko - 20 m BS ne ne ne ne
Dům Lucija - 200 m BS ne ne ne ne
Dům Srdoc - 25 m BS ne ne ne ano
Hotel Zagreb*** - 0 m AI ne ne ne ano
kontakt facebook aacount google plus account