cestovní kancelář SKY TOURS zimní pobyty, letní pobyty, lázeňské pobyty, poznávací zájezdy, dovolená


Hotel Auer ****

Poloha:
**** Hotel se nachází v idylické obci Obertilliach v nadmořské výšce cca 1.450 m na klidném místě, přesto je centrum vzdáleno pouhých cca 500 m. Nejbližší nádraží je v Sillianu (cca 20 km). Hotel je poměrně nově (v roce 2015) rozšířen o nové pokoje, malé ale příjemné wellness centrum, terasu na slunění, podzemní garáže… Hotel leží přímo vedle vleku Himbeergollift, který je v provozu v zimě a pro letní turistiku je v provozu lanovka Golzentipp. Hotel je vzhledem ke své poloze (v blízkosti italských hranic) ideální zastávkou pro vaši cestu do Itálie nebo případně do Chorvatska.

Vybavenost:
Součástí hotelu je lobby, recepce, výtah (bezbariérový přístup do všech částí hotelu), kavárna, jídelna, bar, terasa, louka na opalování, wellness s venkovním bazénem, krytým bazénem (termín není zatím stanoven - podzim 2019), finskou saunou, infrasaunovou částí a relaxační částí s lehátky. Za vyzkoušení stojí jistě také Sonarium a posilnit se můžete u vitamínového baru*. Samozřejmostí je bezdrátové připojení k internetu. Hostům je k dispozici taktéž parkoviště a parkovací garáž*.

* za poplatek

Ubytování:
Dvoulůžkové pokoje (DZ): vybavené sprchou/ vanou, WC, fénem, SAT-TV, připojením na internet Wi-Fi, balkonem, cca 20 m2 (2+0)
Rodinné pokoje (FZ): cca 40-44 m2; 2pokojové s dvoulůžkovým pokojem a rozkládacím gaučem pro dvě děti; dětská část oddělitelná posuvnými dveřmi; sprcha, WC, fén, SAT-TV, připojení na internet Wi-Fi, balkon (pro 2+2 děti)
Rodinné pokoje (FU): cca 44-56 m2; 3pokojové s dvoulůžkovým pokojem, oddělenou kombinovanou obývací místností s 2-3 lůžky oddělitelná posuvnými dveřmi/ dveřmi; sprcha, WC, fén, SAT-TV, připojení na internet Wi-Fi, balkon (2+3)

Strava:
Snídaně formou bohatého bufetu se zdravím koutkem (od 8,00 do 10,00 hod.)
V poledne obědová polévka/ salát (od 12 do 13,00 hod.)
Odpoledne na svačinu káva/ čaj a k tomu 1 kus/ os. něčeho sladkého „na zub“ (od 16,00 do 17,00 hod.)
Večer 4chodové menu na výběr – polévka, salátový bufet, hlavní jídlo, dezert (18,00-21,00 hod.); 1x týdně tematický večer, 1x týdně večerní grilování (dle počasí)
Nápoje v čase od 10,00 do 21,00 hod. v ceně (pivo, domácí víno, soda, šťávy/ nealko, čaj a káva). Nealkoholické nápoje čepované ze samoobslužné stanice. Pivo a víno servírované.

Více v ceně:
Vstup do wellness části s venkovním bazénem, finskou saunou, infrasaunovou částí a relaxační částí. Nově krytý bazén (od roku 2019). Župan na vypůjčení po dobu pobytu.
Dětská postýlka na vyžádání, dětské hřiště, dětská herna.
Připojení na internet Wi-Fi v celém hotelu.
Parkování u hotelu dle dostupnosti.

Slevy:
V případě 2 plně platících osob: děti do 11,9 let: 100%; děti 12-15,9 let: 50% sleva, osoby od 16 let: 10% sleva z ceny ubytování.

Příplatky:
Na místě se hradí pobytová taxa cca 2 €/ osoba/ noc (od 16 let)
Domácí zvířata 9 € / den (na vyžádání)
Parkovací garáž dle dostupnosti 10 €/ den
Masáže

Check-in: od 14,00 hod. / odhlášení: do 10,00 hod. 

Tipy na výlety:
Oberttiliach – „dřevěná vesnice“, jak bývá také nazývána, leží cca 1450 m n.m. na slunné straně nádherného Hochtalu východotyrolského Lesachtalu. Na jihu ji obklopují Karnské Alpy a na severu Lienzské Dolomity a je tu tedy rozhodně co obdivovat.

Turistika:
v roce 2015 byla vybudována zcela nová 10místná lanovka Golzentippbahn, která vás pohodlně dopraví na Golzentipp, odkud můžete obdivovat okolí nebo se vydat pěšky zpět do Obertilliachu. 

Porzehütte (1.930 m) - Karnischer Kamm
Porzehütte je důležitou základnou pro výstup mocného Porze. Pokud si sem naplánujete výlet, tak si můžete vybrat jednu ze dvou variant a to strmě nahoru nebo jednodušeji po zpevněné cestě nejdříve k jezeru podél údolí a pak několika zákrutami nahoru k chatě (cca 1 hodina chůze).  Pokud byste preferovali rychlejší přesun, tak se můžete vyvézt autem až k chatě, ale pozor platí pouze pro víkendy…

Horská cyklistika
Nejen Ikarus Jünger si „dobil“ okolí Obertilliachu. Přidávají se také další milovníci cyklistiky. Zde se zdá, že žádná cesta není příliš strmá a žádná sjezdovka příliš těžká. Hlavně při pěkném počasí si zde milovníci cyklistiky užívají na svých výletech horský svět s nádhernými výhledy a původní stavení tohoto Alpského světa.

Ceník - Hotel Auer

 


Nezávazně objednat


nabídka ubytování cena od od pláže strava relax bus letadlo pes
Alpenhotel Laurin***+ - 0 m HB ne ne ne ano
Apartmánový dům Fliana - 0 m BS ne ne ne ne
Dům Kelle - 1500 m BS ne ne ne ano
Erlebnishotel Fendels Family Club**** - 0 m HB ne ne ne ano
Garni Hotel Romantica*** - 0 m BB ne ne ne ne
Gasthof Pension Alpina - 0 m HB ne ne ne ano
Gasthof Weisskugel*** - 0 m HB ne ne ne ano
Hotel Alpina***+ - 0 m HB ne ne ne ne
Hotel Aqua Dome Terme****+ - 0 m BB ne ne ne ano
Hotel Auer **** - 0 m AI ne ne ne ano
Hotel Bernhard*** - 20 m BB ne ne ne ano
Hotel Bruggner Stubn*** - 0 m FB ne ne ne ano
Hotel Central*** - 0 m AI ne ne ne ne
Hotel Garni Viktoria - 0 m ne ne ne ne
Hotel Lohmann*** - 0 m HB ne ne ne ano
Hotel Stangl*** - 0 m AI ne ne ne ne
Hotel Stefanie*** - 0 m HB ne ne ne ne
Hotel Wildauerhof**** - 0 m HB ne ne ne ano
Posthotel Strengen*** - 0 m BB ne ne ne ne
Rodinný hotel Vent**** - 0 m HB ne ne ne ne
kontakt facebook aacount google plus account