cestovní kancelář SKY TOURS zimní pobyty, letní pobyty, lázeňské pobyty, poznávací zájezdy, dovolená


Kemp Falconera

Klidný, rodinný kemp Falconera se nachází přímo u moře mezi vzrostlými topoly a je oddělen od pláže pouze brankou. V jeho těsné blízkosti najdete obchůdek se základními potravinami, restaurace, pizzerie, pivnice i bary. V kempu Falconera vás potěší nově zrekonstruované zázemí se sprchami a sociálním zařízením s teplou vodou po celý den. Do historického centra Caorle se dostanete příjemnou procházkou po promenádě (asi 2.500m) nebo místním autobusem (10 min., jízdné 1 eur).

Ubytování:
Stany pro 4-5 osob se dvěma samostatnými ložnicemi, kuchyňkou a sluneční clonou mají dřevěné podlážky pro větší pohodlí a pro případ nepříznivého počasí. Ložnice jsou vybaveny 10 cm vysokými matracemi, prostěradly, dekami a polštáři včetně kompletního povlečení. Ve stanu je kompletně vybavená kuchyňka: plynový vařič, malá lednice, rychlovarná konvice, hrnce s pokličkou, destička na krájení, vařečka, naběračka, struhadlo, plastová mísa na ovoce, sada hlubokých a mělkých talířů, sada skleniček a hrníčků, sada příborů, ostrý nůž a univerzální otvírák, skříňka na potraviny, dřez a houbička na nádobí, kanystr na vodu, kbelík, hadr, smetáček s lopatkou, odpadkový koš. Stan má el. osvětlení, zásuvku 220 V, šatní skříň, ramínka, sušák na prádlo a plastový zahradní nábytek. Stany jsou seskládány do komplexu, uprostřed se nachází společný prostorný stan s lavicemi a dlouhým stolem.
Karavany pro 4 osoby se stanovou předsíní a kompletně vybavenou kuchyňkou: plynový vařič, lednice, rychlovarná konvice, hrnce s pokličkou, pánev, destička na krájení, vařečka, naběračka, obracečka, struhadlo, plastová mísa, sada hlubokých a mělkých talířů, sada skleniček a hrníčků, sada plastového nádobí, štamprle, cedníky, skleněný džbán, sada příborů, ostrý nůž, univerzální otvírák, otvírák na víno, kanystr na vodu, soupravou na úklid – kbelík, hadr na zem, smetáček s lopatkou, smeták, lavor, odpadkový koš. Karavan má el. osvětlení, zásuvku 220 V, plastový zahradní nábytek, sušák na prádlo, ramínka na oděvy. Spací souprava obsahuje příslušný počet přikrývek, polštářů, prostěradel a povlečení.
V karavanu neteče voda, voda se nosí z 20 m vzdálené umývárny.

V kempu jsou k dispozici mikrovlnné trouby pro rychlou přípravu a ohřev pokrmů.

Pláž:
Prostorná pláž s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře je vhodná pro všechny věkové kategorie, děti i neplavce. Pláž js vzdálena od stanů a karavanů 50m a je volně přístupná, udržovaná, klidná a bezpečná. Voda v moří je mělká, takže představuje ideální dovolenou pro dětskou rekreaci.

Sport a zábava:
Na místě je možné zapůjčit sportovní materiál CK - jízdní kola, míče, drobné společenské hry, pink-pong, petanque, soft tenis, lehátka a slunečníky. Půjčovné se hradí na místě. Na pláži si můžete zahrát plážový fotbal, volejbal nebo si vyjet na motorovém člunu.
V blízkosti kempu, v centru Caorle se nachází lunapark a vodní park Aquafollie s báječnými skluzavkami a spoustou atrakcí.
V centru historického Caorle se konají tradiční sobotní trhy.

Stravování:
Vlastní ve vybaveném stanu, možnost dovézt si hotová jídla z ČR a ohřívat v mikrovlných troubách. *možnost dokoupení plné penze 1500,-Kč/os

Delegát resp. správce kempu:
Český správce kempu je přítomen nepřetržitě, nahrazuje delegáta. V případě potřeby má k dispozici auto (návštěva lékaře apod.).

Fakultativní výlety:
Lodní výlet do Benátek s prohlídkou historické části města. Na objednávku lze zařídit návštěvu zábavního parku Mirabellinda v Rimini (obdoba Disneylandu), část parku je aquapark.

Nezávazně objednat


nabídka ubytování cena od od pláže strava relax bus letadlo pes
Aparmány Panfilo 4 390 Kč 30 m BS ne ne ne ne
Apartmány Ca ´Mira 5 990 Kč 60 m BS ne ne ne ne
Apartmány Esperia 5 890 Kč 300 m BS ne ne ne ne
Apartmány Maestrale 6 390 Kč 100 m BS ne ne ne ne
Apartmány Onda Azzurra 5 890 Kč 0 m BS ne ne ne ne
Apartmány Selenis 6 690 Kč 150 m BS ne ne ne ne
Apt. dům Stella d`Oro 4 090 Kč 150 m BS ano ano ano ne
Camping Laguna Village 9 700 Kč 0 m BS ne ne ne ne
Hotel Maregolf 7 890 Kč 150 m BB ano ano ano ne
Hotel Al Capitano *** - 100 m HB ne ne ne ano
Hotel Carinzia *** - 10 m HB ne ne ne ano
Hotel Edera *** - 10 m HB ne ne ne ano
Kemp Falconera - 0 m BS ne ne ne ne
Res. komplex Selenis 4 990 Kč 150 m BS ano ano ano ne
Residence Robinia 3 290 Kč 300 m BS ano ano ano ne
Residence Albatros 11 000 Kč 600 m BS ne ne ne ne
Residence Alessandro 4 790 Kč 150 m BS ne ne ne ne
Residence Mancin 8 420 Kč 90 m BS ne ne ne ano
Residence Riviera 6 390 Kč 100 m BS ne ne ne ne
Residence Zenit 8 420 Kč 0 m BS ne ne ne ne
Villaggio Ai Faggi 3 690 Kč 400 m BS ano ano ano ne
Villaggio Ai Ginepri 4 090 Kč 600 m BS ano ano ano ne
Villaggio Ai Pini 4 190 Kč 200 m BS ano ano ano ne
Villaggio La Quercia 4 390 Kč 600 m BS ano ano ano ne
Villaggio Luna 3 990 Kč 100 m BS ano ano ano ne
Villaggio Olmi 6 690 Kč 800 m BS ano ne ano ne
Villaggio Giardini - 500 m BS ne ne ne ne
Villa Giuliana - 600 m BS ne ne ne ne