cestovní kancelář SKY TOURS zimní pobyty, letní pobyty, lázeňské pobyty, poznávací zájezdy, dovolená


Chalupy Kunčice pod Odnřejníkem

poloha:
Tento rekreační park se nachází v podhůří Beskyd a hřebenu Ondřejníku asi 15km jižně od města Frýdek-Místek a asi 20km od slovenských hranic. Park leží na klidném místě na severovýchodní Moravě s nádherným výhledem na Beskydy.

vybavenost:
V centru parku najdete restaurace a mnoho rekreačních aktivit pro ideální dovolenou: venkovní bazén se slanou mořskou vodou (11x6m), multifunkční sportovní hřiště na tenis, fotbal, volejbal a basketbal, hřiště na plážový volejbal, pro dětí hřiště s měkčeným povrchem, pískoviště, prolézačky, klouzačky, houpačky, trampolíny, lanovka a mnoho dalšího. V hotelové budově je sauna, billiard, kulečník a stolní tenis ( k dispozici pouze mimo víkendy) nabízejí příležitosti pro zábavu a relaxaci. Tento park má také výběh pro domácí zvířata, oslíky a poníky.

ubytování:
V areálu je rzomístněno několik dřevěných chalup ideálních pro rekreaci několika rodin a skupin přátel.
Chalupa TMB422 nabízí ubytování až pro 6 osob, sestává z obývacího pokoje, kompletně vybavené kuchyně, dále má 2 ložnice a koupelnu s WC.

Tipy na výlet:
Mezi pozoruhodnosti regionu patří dřevěný kostel svatého Prokopa a Barbory z konce 17. století. Svými ikonami se kostel řadí k typickým sakrálním stavbám z Podkarpatské Ukrajiny. Zajímavý je také skanzen Rožnov pod Radhoštěm s valašskou lidovou architekturou nebo Tatra automobilové muzeum v Kopřivnici, kde můžete obdivovat působivé ukázky legendární automobilové značky. Moravskoslezské Beskydy jsou jedním z nejdůležitějších lyžařských oblastí v České republice. Menší svahy jsou ca.5km od rekreačního parku, dobře vybavená lyžařská střediska s kompletním servisem, viz Pustevny nebo Bílá (10km). Pobyt v rekreačním parku je vhodný zejména pro rodiny s dětmi..

Nezávazně objednat


nabídka ubytování cena od od pláže strava relax bus letadlo pes
Dům Morávka Dolinky - 0 m BS ne ne ne ano
Green Inn Hotel - 0 m HB ne ne ne ne
Chalupy Kunčice pod Odnřejníkem - 0 m BS ne ne ne ne
kontakt facebook aacount google plus account