cestovní kancelář SKY TOURS zimní pobyty, letní pobyty, lázeňské pobyty, poznávací zájezdy, dovolená


DOPORUČUJEME

Landhotel Postgut

ubytování s letní kartou
Cena od 4.990 Kč / osoba / 3 noci
polopenze

více informací

Gasthof Hochstegg

Až 4 děti do 10,9 let ZDARMA
polopenze
Cena od 6.020 Kč / osoba / 3 noci

více informací

Hotel Bruggner Stubn

letní karta v ceně
polopenze
Cena od 3.275 Kč / osoba / 2 noci

více informací

Vyhledejte si svou ideální dovolenou

Země


Vážení klienti,

i letos jsme pro Vás připravili nabídku oblíbených zájezdů a pobytů. Letošní nabídka je opět pestrá a máme pro Vás spoustu novinek! Do nabídky pro léto 2023 jsme zařadili jako je zvykem kapacity, které jsou u našich klientů velmi oblíbené a ty, které nabízejí možnost zrušení pobytu za výhodných podmínek. Z těchto, i dalších důvodů nenajdete u všech nabízených kapacit ceník. Ty budeme postupně doplňovat dle nových informací.


Jako každý rok nabízíme last minute zájezdy z Brna, last minute zájezdy z Prahy nebo last minute zájezdy z Ostravy a to jak letecky tak i autobusem, případně také ubytování vlastní dopravou.

Stejně jako loni i pro letní sezónu 2024 jsme připravili bohatou nabídku pobytů do Rakouska. Letos jsme pro vás nabídku opět rozšířili a můžeme nabídnout: ubytování v Rakouskuhotely v Rakousku s polopenzí, hotely v Rakousku s all inclusive, případně ubytování v Rakousku v apartmánech. V letošní sezóně jsme se víc zaměřili na Vámi čím dál víc oblíbené ubytování s letními turistickými kartami tzv. Sommer Card, které jsou již zahrnuty v ceně ubytování a umožňují tak jejím držitelům bezplatné využívání místních lanovek, dopravy a dalších atrakcí. Samozřejmostí jsou děti zdarma. Nabídka na ubytování v Rakousku je zaměřena hlavně na rodiny s dětmi, přičemž vybíráme hlavně hotely v Rakousku, kde se mohou ubytovat až 3 děti zdarma a to až do věku 11,9 let. V naší nabídce naleznete pobyty od 2 nocí.

Nesmíme opomenout velmi  oblíbené ubytování v Chorvatsku. Nabízíme ubytování v Chorvatsku v apartmánech, ubytování v Chorvatsku v hotelech, ubytování v Chorvatsku ve stanech, ubytování v Chorvatsku v chatkách či stále oblíbenějších mobilhomech. V letní sezoně 2023 jsme se zaměřili hlavně na ubytování na Istrii, ubytování na Kvarneru a na ubytování v severní Dalmácii.
Na Istrii jsme nabídku hotelů a apartmánů, kromě oblíbených letovisek Umag, Rovinj, Poreč, Pula, Premantura, nově rozšířili o nabídku hotelů v letovisku Rabac, které nabízíme za nejvýhodnější ceny na trhu. Hotely v letovisku Rabac s polopenzí jsou vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak i pro páry, protože nabízí kompletní rodinné zázemí, animace, hřiště, bazény…
Na Kvarneru nabízíme ubytování v hotelech a apartmánech v oblíbených letoviscích Crikvenica, Senj, Opatija, Novi Vinodolski a jako již tradičně také v oblíbeném letovisku Karlobag a zde hotel Zagreb, který nabízí ubytování s all inclusive za výhodné ceny pro rodiny s dětmi, přičemž 1. dítě do 13,9 let má pobyt zcela zdarma a další děti mají výrazné slevy. V Karlobagu přibyla pro letošní rok jedna novinka, a tou je další ubytování za výhodné ceny – levné apartmány Krasis  a Hotel Zagreb a all inclusive light.
V severní Dalmácii nabízíme výhodné ubytování v Pakoštane. Letovisko Pakoštane můžeme doporučit jak milovníkům pláží, tak i milovníkům aktivní dovolené. Těm, kteří mají rádi spíše robinsonádu, tak doporučujeme ostrov Vrgada. Sem můžete podniknout výlet lodí právě z nedalekého Pakoštane nebo se zde nechat přímo ubytovat. Nepřelidněné pláže klid a pohoda Vás jistě okouzlí…

V naší nabídce najdete jak ubytování na 7 nocí, tak i ubytování v Chorvatsku na zkrácené termíny a to na 3, 4 nebo 5 nocí nebo nabízíme také prodloužené pobyty v Chorvatsku a to na 9, 10, 11 nocí…
Naší specialitou jsou také samostatně stojící domy v Chorvatsku nebo vily v Chorvatsku pro rodiny s dětmi nebo také pro větší skupiny přátel (domy až pro 26 osob). Najdete zde pohodu, zázemí a také soukromí. Většina vil a domů se navíc nachází v blízkosti pláže.

Dále v naší nabídce najdete ubytování v Itálii. Nabízíme ubytování v apartmánech v Itálii, ubytování v hotelech v Itálii či ubytování v mobilhomech v Itálii, které se nacházejí v prostorných kempech s bazény, dětskými koutky a s animacemi pro děti i dospělé. Oblíbené jsou také rezidence na pláži, které nabízí řada známých letovisek severní Itálie jako například Bibione, Caorle, Lido di Jesolo, Porto Santa Margherita, Rosolina Mare ... Z druhé strany Itálie můžeme nabídnout ubytování v Toskánsku. Ubytování Toskánsko to je kombinace moře, olivovníků, vinic, hor, typických staveb, dobrého vína a jídla, které jistě okouzlí každého milovníka Itálie.

Kompletní nabídku last minute zájezdů naleznete zde

Vybraný zájezd z naší nabídky

Vila Anica / Potočnice

Vila se nachází na velice klidném místě v letovisku Potočnice (cca 12 km severně od letoviska Novalja). Ubytování vhodné pro klienty hledající pohodu a klid přímo u malé, oblázkové pláže. Vila navíc disponuje malým bazénem s mořskou vodou.

Detail Ubytování Nezávazně Objednat

kontakt facebook aacount google plus account