cestovní kancelář SKY TOURS zimní pobyty, letní pobyty, lázeňské pobyty, poznávací zájezdy, dovolená


Hotel Bruggner Stubn***

Poloha:
Hotel se nachází na okraji obce Landeck, jen pár minut chůze od centra malého, sympatického města Landeck.

Vybavenost a služby:

Vzájemně propojená hlavní a vedlejší budova nabízí svým hostům k dispozici: recepci, restauraci, internetovou stanici, připojení na internet Wi-Fi v pokojích (zdarma), jídelnu, sluneční terasu, domácí bar.

Ubytování:

Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek disponují vanou nebo sprchou/ WC, fénem, SAT-TV, připojením na internet Wi-Fi a některé také balkonem. Pro max. 2+2 děti.
Jednolůžkové pokoje: dvoulůžkové pokoje obsazené jednou osobou.

Stravování:
Polopenze plus -
snídaně formou bufetu, obědový balíček (připravují si klienti sami ze snídaňového bufetu. Prosím pozor: neplatí pro příjezdový a odjezdový den), večeře: 4chodové menu na výběr, denně čerstvý salátový bufet, 2 malé nápoje k večeři v ceně (1/8 vína, 1/3 piva nebo malý nealkoholický nápoj)

Služby v ceně:

Welcome drink při příjezdu
Připojení na internet Wi-Fi na pokojích zdarma
Internetový koutek
Parkování (v závislosti na dostupnosti)
Tirol West Card Basic od 2 nocí:
s
leva na lanovky, volný vstup do mystické soutěsky Zammer Lochputz, zdarma využití regionálních autobusových linek, vstupy do muzeí, vstupy do bazénů, organizované výlety…
Tirol West Card Premium od 5 nocí:
navíc k výše uvedeným službám Basic Card neomezené využití lanovek Venet

Slevy:

V případě 2 plně platících osob: děti do 10,9 let na přistýlce: zdarma, děti od 11-16,9 let na přistýlce: 50 % sleva, osoby od 17 let na přistýlce:
30 % sleva z ceny ubytování

Příplatky:

Na místě se hradí pobytová taxa cca 1,80 €/ osoba a den
Domácí zvířata povolena (rezervace nutná předem): 5 €/ den

Info:
Příjezd a odjezd: možný denně. Min. doba pobytu 2 noci.
Příplatek za jednolůžkový pokoj 390 Kč/ den
Check-in: od 14 hod./ check-out: do 10 hodin

Tipy na výlety:


Se zážitkovým pasem, který můžete označit a vyplnit na každé stanici, obdržíte turistický kolík. Trasa trvá cca 1,5 hodiny chůze. Od prostřední stanice pak můžete sjet pohodlně lanovkou zase do údolí (přistoupení v každou celou hodinu)

Bylinková zahrada na zážitkové hoře Venet
360 ° panoramatická turistická stezka je vhodná pro kočárky a také pro vozíčkáře nebo osoby s tělesným postižením. Takže jistě přijde každému vhod tato pohodová okružní trasa, která je zároveň tematickou trasou poskytující informace o alpských bylinkách.

Geocaching – Venet jako pokladnice
Každý, kdo už zná geocaching, ví, jak je celá věc vzrušující a může tak těšit na Venetu na neobyčejnou zábavu. A pro nováčky je to skvělá příležitost, jak tomu přijít právě zde na chuť.
CO JE GEOCACHING? Ve stručnosti: milovníci zábavy schovávají uprostřed přírody pěkné maličkosti do plechovek a prozradí na internetu formou souřadnic a popisu jejich místo. Pokud jste dobrodružní, použijte zařízení GPS k nalezení těchto pokladů, a pokud poklad objevíte, tak vyměňte maličkost za něco jiného, aby se i další nadšenec trochu potěšil.
Pokud vás přepadne hlad nebo žízeň, jistě objevíte něco dobrého v restauraci Venet Panorama, Zammer Alm nebo Jagerhütte. Možná i zdarma! Protože by měly být nalezeny také kupony na dobré občerstvení a chutné jídlo… Téměř „Food- & Drink-Caching“ à la Venet.

Bobová dráha – horská dráha
Na vrcholu zážitkové hory Venet můžete nově (od roku 2019) zvedat svůj adrenalin.  Celoročně otevřená bobová dráha nabízí na celkové délce 800 metrů opravdový zážitek. Ostré zatáčky a rychlé rovinky zaručují zábavu „vysoko nad mraky“ při maximální rychlosti až 40 km / h.
Děti nad 4 roky mohou v bobu sedět mezi nohama dospělého doprovodu, děti nad 10 let a o velikosti nad 130 centimetrů mohou jezdit samotné.

TobiCart – zaručená radost z jízdy
Díky nízkému těžišti a šikovnému dvoukruhovému brzdnému systému dojedete bezpečně po Mountaincart-trase jižní strany Venetu na horském vozíku dolů do údolí. Tam, kde se v zimě sviští na sáňkách, můžete v létě přesednout do nových Tobicarts. Start je u horní stanice Venetbahn. Vámi zvoleným tempem pak pojedete 5 km směrem Fließ až k prostřední stanici sedačkové lanovky Sesselbahn Süd. Odtud se můžete pohodlně vrátit lanovkou do výchozího bodu k restauraci Panorama.
Děti ve věku od 10 do 15 let a s minimální výškou 135 cm mají možnost řídit vozík samotné v doprovodu dospělé osoby, nejmenší pak mohou bez problému cestovat na klíně, a tak je zaručena radost z jízdy pro celou rodinu! Nezapomeňte pevnou obuv…

Hvězdárna Venet
Vrchol Venet nabízí jedinečnou příležitost ponořit se do světa slunce a noční oblohy a nerušeně pozorovat hvězdnou oblohu. Světla Landecku jsou v údolí skryta horskou plošinou. Obloha je tedy dostatečně tmavá. Veřejně přístupná hvězdárna se nachází u horské stanice Venet, která je snadno přístupná. Nová observatoř tak nabízí potřebné vybavení pro nerušené pozorování hvězd a noční oblohy.

Dalším zvláštním prvkem je dalekohled, který umožňuje bezpečný a fascinující pohled na slunce. Vhodnými filtry mohou být viděny, a dokonce vyfotografovány protuberance – jedinečná příležitost v celé alpské oblasti.

NABÍDKA V AKCI NA SLEVOMATU

Nezávazně objednat


nabídka ubytování cena od od pláže strava relax bus letadlo pes
Alpengasthof Gaislach Alm - 0 m HB ne ne ne ne
Alpenhotel Laurin***+ - 0 m HB ne ne ne ano
Dům Kelle - 1500 m BS ne ne ne ano
Erlebnishotel Fendels Family Club**** - 0 m HB ne ne ne ano
Garni Hotel Romantica*** - 0 m BB ne ne ne ne
Gasthof Pension Alpina - 0 m HB ne ne ne ano
Gasthof Weisskugel*** - 0 m HB ne ne ne ano
Hotel Alphof 1 450 Kč 4000 m HB ano ne ne ne
Hotel Aqua Dome Terme****+ - 0 m BB ne ne ne ano
Hotel Auer **** - 0 m AI ne ne ne ano
Hotel Bernhard*** - 20 m BB ne ne ne ano
Hotel Bruggner Stubn*** - 0 m FB ne ne ne ano
Hotel Central*** - 0 m AI ne ne ne ne
Hotel Garni Viktoria - 0 m ne ne ne ne
Hotel Lohmann*** - 0 m HB ne ne ne ano
Hotel Stangl*** - 0 m AI ne ne ne ne
Hotel Stefanie*** - 0 m HB ne ne ne ne
Hotel Wildauerhof**** - 0 m HB ne ne ne ano
Landhotel Jäger 1 580 Kč 5000 m ano ne ne ne
Posthotel Strengen*** - 0 m BB ne ne ne ne
Rodinný hotel Vent**** - 0 m HB ne ne ne ne
Sporthotel Hochlienz & Almdorf*** - 0 m HB ne ne ne ano
kontakt facebook aacount google plus account