cestovní kancelář SKY TOURS zimní pobyty, letní pobyty, lázeňské pobyty, poznávací zájezdy, dovolená


 
Matrei a Kals je rychle se rozvíjející oblast na jižní straně Vysokých Taur ve východním Tyrolsku s velkolepým panorama 60 alpských hor v čele s Grossglocknerem, nejvyšší horou Rakouska.

Léto ve Východním Tyrolsku je různorodé jako příroda sama. Drsné horské vrcholy, jasné horská jezera, masivní ledovce i zelené pastviny.

Oblast nabízí bezpočet turistických cest a moderních lanovek, které usnadňují jinak těžké výstupy na vrchol. Národní park Vysoké Taury se pyšní spoustou zelených svahů, skal a věčných ledovců. Taktéž je považován za ráj pro horolezce.

Horská letoviska ve východním Tyrolsku lze kombinovat s dobrodružstvím, sportem, přírodou a kulturou. Zejména pro rodiny je zde spoustu aktivit: z Wichteldorfu Wichtelexpressem, olympijské hry pro děti, Ökorallyes na kočáře, návštěva farmy

Letní dovolenou ve východním tyrolsku lze kombinovat i s dobrodružstvím, sportem, přírodou i kulturou. Aktivit pro rodiny je zde požehnaně, například z Wichteldorfu Wichtelexpressem nebo Ökorallyes na kočáře.

Cyklisté se mohou projet regionem podél řek Drávy a Isely. Pro odvážnější jedince zde čeká i strmá horská stoupání a prudké svahy letních sjezdovek.

Pokud si na kolo netroufnete, určitě vyražte za zábavou na letní bobovou dráhu, koupaliště, jezdeckých stájí nebo do školy paraglidingu.


nabídka ubytování cena od od pláže strava relax bus letadlo pes
Alpenhof Kals - 0 m AI ne ne ne ne
Luxury Villa La Cascade - 0 m HB ne ne ne ne
kontakt facebook aacount google plus account