cestovní kancelář SKY TOURS zimní pobyty, letní pobyty, lázeňské pobyty, poznávací zájezdy, dovolená


Berger's Sporthotel

Popis hotelu
Hotel s rozsáhlou wellness nabídkou. Přímo v pěší zóně městečka Saalbach. Hotel leží v centru Saalbachu. Kabinová lanovka Schattberg Xpress cca 100 m. Veřejné koupaliště Kapitán Hook cca 300 m.

Vybavení
tradiční hotel s 60 pokoji, lobby s barem, restaurací, jizbou, salónkem, kavárnou s terasou, výtah. Kosmetické studio, Wi-Fi

Ubytování
pokoje jsou vybaveny vanou nebo sprchou, WC, fénem, kosmetickým zrcátkem, kab. TV, trezorem a chladničkou.

Dvoulůžkové pokoje (A2C): se sprchou. Některé s balkonem.

Jednolůžkové pokoje (A1A): se sprchou. Některé s balkonem.

Junior suite (A2D/A3D/A4D): cca 27 m2, opticky oddělené pokoje záclonou, s dvoulůžkem a 2 rozkládacími pohovkami. Částečný balkon.

Rodinné pokoje (A2E/A3E/A4E): cca 33 m2, s dvoulůžkem a 2 rozkládacími pohovkami. Částečný balkon.

Suite (A2F/A3F/A4F/A5F/A6F): cca 55 m2, obývací pokoj s dvoulůžkem a dvoulůžkovou rozkládací pohovkou a ložnice se dvěma jednolůžky. 2x umyvadlo a TV, oddělené WC a velký balkon s výhledem.

Stravování
polopenze. Snídaně formou bufetu s koutkem zdravé výživy, k večeři výběr z menu o 3 chodech včetně salátového bufetu. 1x týdně italský bufet.

Sport/aktivity
zdarma: taneční večery s živou hudbou, krytý bazén (10 x 5 m) s přístupem na louku s lehátky a slunečníky, sauna a parní lázeň. Hotelové beauty studio s různými kosmetickými procedurami a
masážemi.

Další výhody
1x týdně túra s průvodcem (nutno rezervovat), 1 částečná masáž (20 min) od 7 nocí pobytu na pokoj. Během večeře (19.00-20.00) 1x 0,3 l piva (ne pšeničné), 0,125 l vína nebo 1x nealko nápoj jako jablečný džus, cola, fanta, minerální voda. Joker Card Saalbach Hinterglemm zdarma (platná v den příjezdu do 12 hodin v den odjezdu, závislá na počasí a otevíracích dobách zařízení) s řadou výhod a slev jako neomezené využití lanovky Saalbach Hinterglemm, denní využití lanovky v Leogangu, dobrodružná trasa Montelino-Kohlmais, adidas Freeridepark v Reiterkogel, sjezdové tratě X-line u Schattbergu, dobrodružný bazén Captain Hook, údolní vlak, 10 různých průvodců, minigolfové zařízení, turistický autobus v Saalbach-Hinterglemm, tenisové kurty. Sleva na lanový park SH, terénní vozidla v Glemmy Offroad parku, Krimmelské vodopády, termální lázně Bad Hofgastein, Schmittenhöhebahn Zell am See a mnoho dalšího.

Info
parkování: parkoviště zdarma; garáž cca 5 €/den; domácí zvíře: ne; lázeňská taxa: v ceně; příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci.

Výhodný termín: 7=6/14=12 při pobytu 20.6.-7.7.2018 a 18.8.-16.9.2018, 10=9při pobytu 1.7.-27.8.2018.
A2C: 2 dosp. + 1 dítě (2-5,99 let) 100% na přistýlce. A2D: 2 dosp. + 1-2 děti (2-5,99 let) 100% na přistýlce. Další dětské slevy dle rezervačního systému.

Cena zájezdu zahrnuje
Ubytování s uvedeným typem stravování, služby SOS linky s česky hovořícími operátory CK, zákonné pojištění CK.

Upozorňujeme, že se jedná o obecný popis hotelu. Pro rezervaci je směrodatný popis, který se vztahuje na konkrétní termín. Tento popis najdete pod odkazem Info k nabídce v sekci Termíny a ceny. Je možné, že v některých případech není popis k nabídce k dispozici.

Nezávazně objednat


nabídka ubytování cena od od pláže strava relax bus letadlo pes
Berger's Sporthotel - 0 m HB ne ne ne ne
Berghotel Seidl Alm*** - 0 m ne ne ne ne
Hotel Gollingerhof*** - 0 m HB ne ne ne ne
Hotel Austria - 0 m AI ne ne ne ne
Hotel Hindenburg*** - 500 m HB ne ne ne ne
Hotel Landhaus Tannenberg*** - 0 m HB ne ne ne ano
Hotel Pinzgauerhof*** - 0 m HB ne ne ne ano
Hotel Tiroler Baum**** - 0 m HB ne ne ne ano
Hotel Wachter*** - 0 m HB ne ne ne ne
Hotel Lindenhof *** - 0 m HB ne ne ne ne
Hotel Sonnblick*** - 0 m HB ne ne ne ne
kontakt facebook aacount google plus account