cestovní kancelář SKY TOURS zimní pobyty, letní pobyty, lázeňské pobyty, poznávací zájezdy, dovolená


Hotel Steindl***

Poloha
V klidném prostředí na okraji Millstattu. Centrum cca 1,5 km, jezero Millstätter See cca 200 m. V létě koupaliště s pláží u jezera Millstätter See cca 200 m.
 
Vybavení
hotel rodinného typu s 35 pokoji, jídelnou, společenskou místností, domácím barem  restaurací, zimní zahradou. Wi-fi v celém hotelu za poplatek. Pračka a sušička za poplatek. V zimě lyžárna a sušárna. V létě bazén (5 x 10 m, solárně vyhřívaný 15.5.-15.9.), louka na opalování s lehátky a slunečníky.
 
Ubytování
jednolůžkové (A1A) a dvoulůžkové pokoje (A2A/A2B) jsou vybaveny sprchou, WC, fénem, telefonem, sat. TV a rádiem. A2B: s balkónem a výhledem na jezero. Rodinné pokoje (A3B): dvoupokojová obytná jednotka (cca 35 m?) s obývací ložnicí se 3 místy na spaní a oddělený dvoulůžkový pokoj se spojovacími dveřmi. Výhled na jezero a některé s balkónem. Dvoupokojové ap. (A5B) pro 3-5 osob (cca 35 m2). Obývací ložnice s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 1 dvoulůžkový pokoj s přistýlkou, výhled na jezero, některé s balkónem.
 
Stravování
polopenze: snídaně formou bufetu s koutkem zdravé výživy, večeře výběr z menu o 3 chodech a salátový bufet. 1x týdně večerní grilování nebo korutanský bufet. V létě odpoledne 15-16 h káva, čaj a zákusky formou bufetu.
 
Sport/aktivity
posilovna, stolní tenis, stolní fotbal, velké šachy na zahradě a biliár. Golfové hřiště s 18 jamkami cca 7 km. Za poplatek v létě jízdní kola k zapůjčení (cca 10 €/den).
 
Děti
Zima: dětská herna. Vybavení pro kojence (elektronické chůvičky, dětské sedačky, ohřívačka lahví, golfové kočárky, přebalovací podložky, koš na pleny, nosítka na záda).
Léto: hlídání dětí od 4 let, 5x týdně 4 h (6.7.-24.8.), herna, hřiště, dětské potřeby (elektronické chůvičky, dětské sedačkyohřívače lahví, sportovní kočárky), 1x týdně rodinná túra nebo prohlídka statku
 
Wellness
v sousední budově (cca 20 m): krytý bazén (8 x 5 m) s protiproudem a prostornou odpočinkovou místností s vyhřívanými lavicemi a lehátky. Za poplatek: solárium, sauna (sanarium), parní lázeň a infračervená kabina. Posilovna.
 
Služby v ceně
Léto: při večeři stolní víno, pivo, nealkoholické nápoje a minerálka. Nealkoholické nápoje pro děti do 14 let po celý den zdarma. Surfová prkna a kajaky (podle dostupnosti). 3x týdně sauna, parní lázeň a sanarium. Při příjezdu drink na uvítanou.
Millstätter See Inclusive Card: v ceně krytý bazén Drautal Perle Spittal, plážová koupaliště kolem Millstätter See (během otevíracích hodin), přívozy Mobby Dick, Peter Pan a Pirat a vyhlídková lod´ Seenixe v zátoce Seeboden (podle jízdního řádu, polovina května - konec září), použití místních zpoplatněných komunikací (začátek dubna - konec října), vstup do různých muzeí, denní použití turistických autobusů v Millstattu (začátek května - začátek října), různé sportovní a dětské programy. Atraktivní slevy u partnerů, např. 50% Almexpress, 50% půjčování kol a 20% půjčování horských kol atd.
 

Nezávazně objednat


nabídka ubytování cena od od pláže strava relax bus letadlo pes
Hotel Steindl*** - 200 m HB ne ne ne ne
kontakt facebook aacount google plus account