cestovní kancelář SKY TOURS zimní pobyty, letní pobyty, lázeňské pobyty, poznávací zájezdy, dovolená


Almhotel Kopphütte ***

Poloha
Hotel leží mezi idylickými alpskými pastvinami s fantastickým panoramatickým výhledem. Bonusová karta Hochkönig Card zdarma. Uprostřed nádherného horského regionu Hochkönig, v nadmořské výšce cca 1300 m. Centrum Mühlbachu je vzdáleno cca 7 km.

Vybavení
útulný hotel nabízí 19 pokojů, společenskou místnost, útulný koutek s kachlovými kamny, restauraci, jizbu, hotelový bar, malou knihovnu, velkou terasu na opalování, louky s lehátky a slunečníky. Vlastní sušárna na turistickou obuv a oděvy, dětské hřiště, herna a WiFi. Dětská postýlka, na vyžádání v CK. Maximální počet osob na pokoji nesmí být překročen.

Ubytování
dvoulůžkové pokoje (A2A): cca 22 m2, jsou vybaveny sprchou, WC, telefonem, sat. TV a posezením, s balkonem.
Jednolůžkové pokoje (A1B): cca 18 m2, vybavení jako A2A.
Dvoulůžkové pokoje (A2C/A3C): s možností 1 přistýlky, cca 24 m2, vybavení jako A2A, balkon.
Rodinné pokoje (A2B/A3B/A4B): s možností až 2 přistýlek (rozkládací pohovka), cca 28 m2, vybavení jako A2A, bez balkonu.
Joker pokoje (A2S): cca 20 m2, výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetových stolů s koutkem zdravé výživy, k večeři menu o 3 chodech se salátovým bufetem. 1x týdně předkrmy formou bufetu nebo grilování. Obědový balíček si mohou hosté sestavit ze snídaňového bufetu. 15.30-16.30 h. káva, čaj a zákusky.

Aktivity

zdarma: stolní tenis, venkovní šachy, wellness zóna s finskou saunou, parní lázní, infračervenou kabinou, panoramatickou odpočinkovou místností a sprchami.
Za poplatek: biliár, stolní fotbal.

Další výhody
HochkönigCard zdarma s množstvím výhod a slev (např.: lanovky v Maria Almu, Dientenu a Mühlbachu, využití turistického autobusu, 1x cesta lanovkou na Biberg, vstup do koupališť v Maria Almu a Mühlbachu, využití tenisových kurtů v Maria Almu a Mühlbachu a další).

Info

parkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: cca 7 €/den; lázeňská taxa: cca 1,50 € den/osoba od 15 let, platba na místě; příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc, 23.6.-21.9. denně/3 noci

Nezávazně objednat


nabídka ubytování cena od od pláže strava relax bus letadlo pes
Almhotel Kopphütte *** - 0 m HB ne ne ne ne
Apartmánový dům Mesnerhaus - 28900 m BS ne ne ne ne
Gasthof Unterberg 7 350 Kč 0 m HB ano ne ano ne
Hotel Gasthof Bachsmied*** - 0 m HB ne ne ne ne
Pension Koidl *** - 0 m HB ne ne ne ne
Landgasthof - Hotel Almerwirt - 1200 m AI ne ne ne ne
Landhaus Salzburg 8 750 Kč 15500 m BS ano ne ano ne
kontakt facebook aacount google plus account