cestovní kancelář SKY TOURS zimní pobyty, letní pobyty, lázeňské pobyty, poznávací zájezdy, dovolená


Camping Sant Angelo Village

Popis:
skvěle vybavený pětihvězdičkový prázdninový komplex Sant' Angelo Village***** v oblasti Cavallino leží přímo na břehu moře v zalesněném prostoru s krásnou parkovou úpravou. Najdete zde širokou písečnou pláž s čistým mořem, zčeřeným jen jemným pískem.

Vybavenost a služby:
s
oučástí areálu je mnoho špičkových zařízení a aktivit, které naši klienti mohou zdarma využívat. K nim především patří moderně vybavený aquapark s komplexem bazénů včetně bazénu pro malé děti, 3 velké tobogány, dětské skluzavky a mini tobogány, hydromasážní část, odpočinkový park „Růžová zahrada“ s novým bazénem, hydromasážemi, 2 vířivkami. Dále je k dispozici sportovní areál pro dospělé i děti (2 tenisové kurty, stolní tenis, fitness centrum s posilovnou, půjčovna lodí, šlapadel a windsurfingu, půjčovna jízdních kol), dětská hřiště s prolézačkami, skluzavkami, houpačkami a dalšími atrakcemi, restaurace, supermarket, bary, směnárna ad. V areálu připravuje animační tým pravidelné kulturní a sportovní akce pro děti i dospělé (zábavné pořady, večerní show, soutěže, diskotéky, sportovní utkání v odbíjené a kopané, lekce v plavání, cvičení pro ženy, každodenní programy u bazénů i na pláži atd.). Provoz komplexu je zaměřen na dovolenou rodin s dětmi, řídí se stanoveným řádem a je pečlivě střežen ve dne i v noci.

Ubytování:
Caravan Bürstner Flipper
pro max. 5 osob (16 m2 + terasa 12 m2) - obytné přívěsy s vlastním sociálním zařízením (WC+sprcha), barevnou TV-SAT, dvoulůžkem a patrovou postelí, další lůžko určené pro dítě vznikne rozložením sedací soupravy v obývací části. Terasa s vybavenou kuchyňkou se sporákem, lednicí a dřezem, zahradním nábytkem, parkoviště pro 1 auto, klimatizace, parkoviště pro 1 auto.
Maxicaravan Bürstner S4
pro max. 4 osoby (16 m2 + terasa 12 m2) -  obytné přívěsy s vlastním sociálním zařízením (WC+sprcha). Jedna oddělená dvoulůžková ložnice se skříní a dalším úložným prostorem, další dvoulůžko v obytné části vznikne rozložením sedací soupravy (vznikne dvoulůžko nebo 2 samostatná lůžka), v obývacím pokoji TV-SAT. Uzavřena terasa s venkovní vybavenou kuchyňkou se sporákem, lednicí a dřezem, zahradní nábytek, parkoviště pro 1 auto, klimatizace.
Maxicaravan Bürstner Midi
pro max. 4+1 osob (18 m2 + terasa 12 m2) - příjemně vybavené obytné přívěsy s vlastním sociálním zařízením (WC+sprcha). Dvě oddělené ložnice, jedna s dvoulůžkem a druhá s 2 samostatnými lůžky. V obývací části možno ubytovat 5. osobu - dítě na pohovce, kde je také TV-SAT a vybavený kuchyňský kout. Terasa s druhou kuchyňkou se sporákem, lednicí a dřezem, zahradní nábytek, parkoviště pro 1 auto, klimatizace.
Maxicaravan Bürstner S5
pro max. 5 osob (22 m2 + terasa 12 m2) - výborně vybavený obytný přívěs má dvě zcela oddělené ložnice, jedna s dvoulůžkem, druhá ložnice s 2 samostatnými lůžky. Další lůžko v obývací části vznikne rozložením sedací soupravy v obývací části. Dále k dispozici sociální zařízení (WC a umývadlo, sprcha). Skříň, úložné prostory, TV-SAT, 2 vybavené kuchyně (na terase a uvnitř přívěsu) včetně sporáku, lednice s mrazákem, dřezu, parkoviště pro 1 auto, klimatizace
Maxicaravan S5 New
pro max. 5+1 osob (23 m2 + terasa 12 m2) -  velmi pěkně zařízený obytný přívěs, který má 2 oddělené ložnice, z toho 1 s dvoulůžkem, druhá s patrovou postelí a dalším samostatným lůžkem. Obývací pokoj s vybavenou kuchyní včetně mikrovlnné trouby, velká lednice s mrazákem. V obýváku je rozkládací lůžko pro menší dítě (6. osoba), TV-SAT. Koupelna s WC, umývadlem a sprchou. Terasa se zahradním nábytkem, parkoviště pro 1 auto, klimatizace. 
Maxicaravan Bürstner S6
pro max. 6 osob (24 m2 + terasa 12 m2) - výborně vybavený obytný přívěs má dvě zcela oddělené ložnice, jedna s manželským lůžkem, druhá ložnice s 2 samostatnými lůžky. Další dvoulůžko v obývací části vznikne rozložením sedací soupravy. V přívěsu k dispozici sociální zařízení (WC umývadlo a sprcha). Skříň, úložné prostory, TV-SAT, 2 vybavené kuchyně (na terase a uvnitř přívěsu) včetně sporáku, lednice s mrazákem, dřezu, mikrovlnné trouby. Zahradní nábytek na terase, parkoviště pro 1 auto, klimatizace.
Maxicaravan Bürstner S Extra
pro max. 6 osob (25 m2 + terasa 15 m2) - dvě zcela oddělené ložnice, jedna s manželským lůžkem, která má samostatný vchod z terasy a vlastní WC s umývadlem, druhá ložnice s 2 samostatnými lůžky. Další dvoulůžko v obývací části vznikne rozložením sedací soupravy. V přívěsu k dispozici 2 sociální zařízení (první má WC a umývadlo, druhé má WC, umývadlo a sprchu). Skříň, úložné prostory, TV-SAT, 2 vybavené kuchyně (na terase a uvnitř chaty) včetně sporáku, mikrovlnné trouby, velké lednice s mrazákem, dřezu. Terasa se zahradním nábytkem, parkoviště pro 1 auto, klimatizace.
Maxicaravan Comfort Tre
pro max. 6+1 osob (32 m2 + terasa 15 m2)  tři  oddělené ložnice, jedna s manželským lůžkem,  další 2 ložnice s 2 samostatnými lůžky. Další lůžko určené pro dítě vznikne rozložením sedací soupravy v obývací části. K dispozici 2 sociální zařízení se sprchou a WC. Skříň, úložné prostory, TV-SAT, 2 vybavené kuchyně (na terase a uvnitř přívěsu) včetně sporáku, mikrovlnné trouby, velké lednice s mrazákem, dřezu. Terasa se zahradním nábytkem, parkoviště pro 1 auto, klimatizace
New Bungalow
pro max. 5 osob (30 m2 + terasa 9 m2) - nové bungalovy s vlastním sociálním zařízením (WC + sprcha). Zastřešená terasa se zahradním nábytkem (stůl + 5 židlí). Kompletně vybavená kuchyně (lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, plynový sporák, nádobí, příbory), dále 2 oddělené ložnice, v jedné dvoulůžko, v druhé patrová postel pro 2 osoby a další samostatné lůžko. V ložnicích úložné prostory a skříně, TV+SAT. Parkoviště pro 1 auto, klimatizace
Apartmán Fresco
pro max. 6 osob (30 m2 + terasa 15 m2 ) - apartmánové budovy v blízkosti tenisových kurtů a aquaparku. Apartmány Fresco jsou umístěné v 1. patře směrem k tenisovým kurtům. Mají dvě zcela oddělené ložnice (v jedné dvoulůžko, v druhé 2 samostatná lůžka), komfortní obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby. K obývacímu pokoji připojen jídelní kout a plně vybavená kuchyňka se sporákem, lednicí a mrazákem, mikrovlnnou troubou. WC a sprcha. Dále k dispozici TV-SAT, balkón se zahradním nábytkem, parkovací místo pro 1 auto, klimatizace.
Apartmán Panorama
pro max. 6 osob (30 m2 + terasa 15 m2 ) - apartmánové budovy v blízkosti tenisových kurtů a aquaparku. Apartmány Panorama v 1. patře směrem k aquaparku, se dvěma zcela oddělenými ložnicemi, v jedné dvoulůžko, v druhé 2 lůžka (patrové postele nebo 2 samostatná lůžka), komfortní obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby. K obývacímu pokoji připojen jídelní kout a plně vybavená kuchyňka se sporákem, lednicí a mrazákem, mikrovlnnou troubou. WC a sprcha. Dále k dispozici TV-SAT, balkón se zahradním nábytkem, parkovací místo pro 1 auto, klimatizace.

Sport a zábava:

aqua fitness, fotbla, plážový volejbal, animační programy pro děti i dospělé (italský nebo německý jazyk), taneční večery, miniclub
Za poplatek: 2 tenisové hřště, půjčovna kol, vodní sporty

Doprava: vlastní, autobusem nebo letadlem. Podmínky autobusové a letecké přepravy naleznete zde. U vlastní dopravy 1 parkovací místo na ubytovací jednotku v ceně pobytu. Další parkovací místo za příplatek cca 10 €/den (dle termínu).

Cena zahrnuje: pronájem ubytovací jednotky na 7 noclehů pro všechny osoby, spotřebu vody a energií, přikrývky a polštáře u všech typů ubytování, používání klimatizace, ložní prádlo u všech typů ubytování s výjimkou Caravanu Bürstner Flipper, vstup do aquaparku s bazény včetně tobogánů (tobogány v provozu od 19.5. do 9.9.2018), vstup do Růžové zahrady s novým bazénem a vířivkami, vstup na všechny animační programy (v provozu od 19.5. do 9.9.2018), vstup na dětská hřiště a ostatní dětské atrakce, parkovné 1 auta/ubytovací jednotku, telefonická SOS linka cestovní kanceláře pro případ nouze.

Cena nezahrnuje:

ložní prádlo u Caravanu Bürstner Flipper (nutno vzít vlastní nebo možnost pronájmu na místě za cca 14 €/osobu, 20 €/dvoulůžko), ručníky a utěrky, závěrečný úklid (nutné provést vlastními silami nebo poplatek min. 50 €), vratnou kauci 100 €/ubyt. jednotku.

plážový servis (2 lehátka + 1 slunečník) cca 35 - 56 €/týden (dle termínu pobytu), cestovní pojištění osob včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu, zavazadel, odpovědnosti za škody a úrazu za dosp. 33 Kč/den, děti do 6-ti let (min. s 1 dospělou pojištěnou osobou) 9 Kč/den, děti 6-18 let 21 Kč/den, senioři nad 70 let 57 Kč/den.

Wi-Fi internet: za příplatek cca 3 €/hodinu, 14 €/10 hodin a 19 €/20 hodin.

Povinné příplatky:  pobytová taxa místního úřadu 0,60 €/nocleh a každou osobu včetně dětí (4,20 €/osobu a týden). Hradí se hotově na recepci po příjezdu na místo.

Vstup se zvířaty není povolen.
Nástup na pobyt: 15.00 - 21.00 h, odjezd 7.00 - 9.30 h.

Ceny na vyžádání u CK.

Nezávazně objednat


nabídka ubytování cena od od pláže strava relax bus letadlo pes
Apartmány Porto Sole - 0 m BS ne ne ne ne
Camping Happy Residence Villagge - 0 m BS ne ne ne ne
Camping Sant Angelo Village - 0 m BS ne ne ne ne
Camping Village Cavallino - 100 m BS ne ne ne ano
Camping Villagge Vela Blu - 0 m HB ne ne ne ano
Ca´Pasquali Camping Village ***** - 0 m BS ne ne ne ne
Hotel Ca Di Valle*** - 100 m HB ne ne ne ano
Hotel Holiday Center Valdor*** - 0 m HB ne ne ne ne
Rezidence Nuovo Sile - 150 m BS ne ne ne ne
Villaggio Cavallino Mare 7 190 Kč 10 m BS ano ne ne ne
Villaggio Vittoria 5 390 Kč 70 m BS ano ne ne ne
Villaggio Cavallino Mare - 50 m BS ne ne ne ne
Villaggio Le Briccole - 200 m BS ne ne ne ne
kontakt facebook aacount google plus account