cestovní kancelář SKY TOURS zimní pobyty, letní pobyty, lázeňské pobyty, poznávací zájezdy, dovolená


Apartmány Porto Sole

Popis:
Prázdninová residence Porto Sole byla postavena v roce 1995 a celkem sestává ze 74 apartmánů ve 3 nízkopodlažních budovách. Je umístěna v klidném prostředí přímo u písečné pláže. K dispozici jsou 2 bazény (pro dospělé a pro děti), jejichž používání je v ceně již zahrnuto. Krásná zahrada kolem budov, v ní je možné využít gril. Možnost využití pračky na mince v areálu residence. Parkování auta možné přímo v uzavřeném areálu residence.

Ubytování:
Apartmány TRILO 4+1 (1. patro nebo přízemí) - velmi pěkně vybavené apartmány mají obývací pokoj s pohovkou, kompletně vybavenou kuchyňkou (plynový sporák, lednice, nádobí ad.), 2 oddělené ložnice (v jedné dvoulůžko a samostatné lůžko, v druhé dvě samostatná lůžka nebo patrové postele), koupelna se sprchou a WC, apartmány v 1. patře s balkónem, v přízemí s terasou, parkovací místo pro 1 auto. Možnost klimatizace za příplatek 40 €/týden - nutno vyžádat již při objednávce. Možnost ubytování 6. osoby/dítěte v apartmánu na přistýlce za příplatek 1700 Kč/týden, dítě do 2 let bez příplatku - nutno vyžádat již při objednávce.

 

V ceně zahrnuto: pronájem apartmánu na 7 noclehů (SO-SO) včetně spotřeby vody a energií, vstup na bazény, parkovací místo pro 1 auto/apartmán, telefonická SOS linka cestovní kanceláře pro případ nouze.
Cena nezahrnuje: ložní prádlo (nutno vzít vlastní nebo možnost pronájmu na místě za 13 €/osobu - nutno objednat předem), závěrečný úklid 50 € (jen pokud není proveden klientem), plážový servis.
Povinný příplatek: pobytová taxa místního úřadu 0,70 €/nocleh a každou osobu nad 12 let (4,90 €/dosp. a týden), děti do 12 let taxu neplatí. Hradí se hotově na recepci po příjezdu na místo.
Nepovinné příplatky: plážový servis za příplatek 70 €/týden, cestovní pojištění osob včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu, zavazadel, odpovědnosti za škody a úrazu za dosp. 40 Kč/den, děti do 6-ti let (min. s 1 dospělou pojištěnou osobou) 10 Kč/den, junioři 6-18 let 25 Kč/den, senioři nad 70 let 72 Kč/den.
Kauce: vratná kauce 200 €/ubytovací jednotku.
Wi-Fi internet: za příplatek 20 €/týden.

* Ceny na vyžádání


Nezávazně objednat


nabídka ubytování cena od od pláže strava relax bus letadlo pes
Apartmány Porto Sole - 0 m BS ne ne ne ne
Camping Happy Residence Villagge - 0 m BS ne ne ne ne
Camping Sant Angelo Village - 0 m BS ne ne ne ne
Camping Village Cavallino - 100 m BS ne ne ne ano
Camping Villagge Vela Blu - 0 m HB ne ne ne ano
Ca´Pasquali Camping Village ***** - 0 m BS ne ne ne ne
Hotel Ca Di Valle*** - 100 m HB ne ne ne ano
Hotel Holiday Center Valdor*** - 0 m HB ne ne ne ne
Rezidence Nuovo Sile - 150 m BS ne ne ne ne
Villaggio Cavallino Mare 7 190 Kč 10 m BS ano ne ne ne
Villaggio Vittoria 5 390 Kč 70 m BS ano ne ne ne
Villaggio Cavallino Mare - 50 m BS ne ne ne ne
Villaggio Le Briccole - 200 m BS ne ne ne ne
kontakt facebook aacount google plus account