cestovní kancelář SKY TOURS zimní pobyty, letní pobyty, lázeňské pobyty, poznávací zájezdy, dovolená


Villaggio Paradise Vacanze

Charakteristika:
uzavřený komplex složený z mobilhomů leží na klidném místě nedaleko příjezdové komunikace. S pláží a městečkem je spojen stezkou pro pěší a pro cyklisty. Doporučujeme všem, kteří preferují pobyt v přírodě, pro rodiny s dětmi a pro všechny, kteří nelpí na komfortu a mají rádi nezávislou a pohodovou dovolenou. Vynikající cena, doporučujeme včasnou rezervaci. Parkovací místo / mobilhome. Porto Recanati cca 3 km, pláž cca 450 m (cesta na pláž vede v blízkosti silnice). V pravidelných časech jezdí na pláž minibus (zdarma, 1/6-31/8).

Ubytování:
mobilhomy STANDARD jsou jednoduše zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, TV, klimatizace, zahradní nábytek. Mobilhomy SUPERIOR mají nové vybavení.
M4/5 STANDARD, SUPERIOR: (21-24 m2, max. 5 osob) dvě ložnice po dvou lůžkách, denní místnost s kuchyňským koutem. 5. lůžko je v denní místnosti (na vyžádání při rezervaci, za příplatek).

Vybavení a služby:
recepce, restaurace, bar, bazén pro dospělé a pro děti (cca 15/6-7/9), sluneční terasa, dětský koutek, barbecue, stolní tenis, hřiště na fotbal a volejbal, prádelna a půjčovna kol (za poplatek), aquagymnastika a miniclub (pouze 3/8-31/8, povinný poplatek na místě za klubovou kartu). Wi-Fi připojení (za poplatek).

Pláž:
písečno-oblázková s relativně pozvolným vstupem do moře, většina pláže volná, část pláže s plážovým servisem za poplatek.


Ceník

Ceník naleznete zde: ceník Villaggio Paradise Vacanze.

Nezávazně objednat


nabídka ubytování cena od od pláže strava relax bus letadlo pes
Villaggio Bella Mare - 20 m BS ne ne ne ne
Villaggio Paradise Vacanze 3 990 Kč 450 m BS ne ne ne ano
Villaggio Pineta Club - 0 m BS ne ne ne ne
Villaggio Riva Musone - 100 m BS ne ne ne ne
kontakt facebook aacount google plus account