cestovní kancelář SKY TOURS zimní pobyty, letní pobyty, lázeňské pobyty, poznávací zájezdy, dovolená


Rezidence Acquario club

rezidence acquario club
rezidence acquario club
rezidence acquario club
 

Popis:
moderní rezidence leží na klidném místě a skládá se z hlavní budovy a z depandance. Spokojenou dovolenou zde prožijí jak rodiny s dětmi, tak i ti, kteří netouží po velkém rušném letovisku. Oblíbená rezidence  je situována nedaleko pláže a cca 800 m od centra. Pláž zlatavý, jemný písek, volná i placená, mírný vstup do moře.

Vybavenost a služby:
Klientům je k dispozici recepce, výtah, společenská místnost s TV, restaurace, bar, vyhřívaný bazén s hydromasáží, dětský koutek, obchůdky, víceúčelové hřiště, herna, stolní fotbal a oplocené nehlídané parkoviště. Klubová karta zahrnuje animace a miniklub (14.06. - 13.09.), kurzy plavání, posilování, aqua aerobik, tanec, sportovní turnaje, společenské hry a večerní představení.

Ubytování:
Apartmány jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, klimatizací (červenec, srpen), telefonem, TV a balkonem nebo v přízemí verandou (mimo typ mono 2).
Typ mono - obývací pokoj s manželskou postelí případně s gaučem a kuchyňským koutem.
Typ bilo - ložnice s manželskou postelí případně s gaučem, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem.
Typ trilo - ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma lůžky, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem.

Cena zahrnuje: pronájem apartmánu na 7 nocí, spotřeba vody, plynu, elektřiny, závěrečný úklid, ložní prádlo a ručníky, klimatizace.
Povinné poplatky na místě: klubová karta 20 €/os./týden (v období 03.05. - 14.06. a 13.09. - 27.09.), 30 € (14.06. - 13.09.). Pobytová taxa - pro rok 2014 zatím není stanovena, v roce 2013 nebyla vyhlášena.
Vratná kauce: 150 €.
Zvířata: malého vzrůstu povolena, na dotaz.

Ceny na přání v CK.


Nezávazně objednat


nabídka ubytování cena od od pláže strava relax bus letadlo pes
Hotel Mara - 0 m HB ne ne ne ano
Park Hotel Aloha - 200 m FB ano ne ne ne
Rezidence Acquario club - 200 m BS ne ne ne ano
kontakt facebook aacount google plus account