cestovní kancelář SKY TOURS zimní pobyty, letní pobyty, lázeňské pobyty, poznávací zájezdy, dovolená


Privátní apartmány Lido di Dante

Popis:
Lido di Dante se nachází jen 10 km od Raveny a je vhodným letoviskem pro rodiny s dětmi, nebo pro ty, kteří hledají opravdu klidné letovisko. V letovisku je 3 km dlouhá písečná pláž, ale nezapomíná se ani na nudisty, pro které je zde vyčleněný 1 km pláže. Privátní apartmány jsou rozmístěny po letovisku a v závislosti na ubytování jsou max. cca 350 m od pláže, nákupní možnosti jsou vzdáleny cca 250 m.

Vybavenost apartmánů:
Apartmány jsou vksuně a účelně zařízené s kuchyňským koutem, jídelním koutem, sprcha / WC, některé s balkonem nebo terasou.

Ubytování:
A4 –
dvoupokojový apartmán pro 4 osoby, cca 30 m2, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňský a jídelní kout, sprcha / WC, dvoulůžkový pokoj nebo pokoj s patrovou postelí.Nebo můžou být všechna 4 lůžka v ložnici (dvoulůžko + patrová postel)
A6
třípokojový apartmán pro 6 osob, cca 45 m2, v přízemí nebo v patře, stejný jako apartmán A4 navíc pokoj s patrovou postelí.

Cena zahrnuje: pronájem apartmánu, spotřeby, úklid (kromě kuchyňského koutu)
Cena nezahrnuje: pobytová taxa, vratná kauce 70€, ložní prádlo, ručníky, přistýlka 30€ / týden, domácí mazlíček 2€ / den,


Ceník

Ceník naleznete zde: ceník Privátní apartmány Lido di Dante.

Nezávazně objednat


nabídka ubytování cena od od pláže strava relax bus letadlo pes
Apartmánový dům Fiorina - 150 m BS ne ne ne ano
Camping Classe - 300 m BS ne ne ne ano
Privátní apartmány Lido di Dante 7 290 Kč 350 m BS ne ne ne ano
Villa Azzurra 8 790 Kč 250 m BS ne ne ne ano
kontakt facebook aacount google plus account